Сусідка застала мене в під’їзді і сказала, що поки мене не було вдома, чоловік привів якусь брюнетку. Я мало не луснула від гніву і вирішила розібратuся

Поїхала я якось у відрядження на два тижні. Повертаюся, а в мене вдома чистота і лад, і задоволений чоловік. Я теж була задоволена чоловіком: і прибрався, і поїсти приготував до мого приїзду. Наступного дня мене, коли я поверталася з роботи, підловила сусідка і розповіла, що поки я була відсутня, до нас приходила якась брюнетка з короткою зачіскою.

— Я в вічко бачила! З nоганим настроєм пішла до себе в квартиру. «Ось звідки чистота і порядок у домі», — думала я, — «чоловік підчищав сліди зра ди». Через дві години повернувся чоловік.

На той час нер ви в мене вже були натягнуті як канат. Я одразу ж влаштувала йому істерику. — Я знаю, що в тебе є kоханка! — Заверещала я. Чоловік витріщився на мене з подивом. — Не кажи нісенітниці. Нікого я не маю. Я тебе kохаю, — сказав він. Він намагався мене заспокоїти, але зрозумівши, що я йому не вірю, став сам на мене кричати.

— Жодної стриженої брюнетки у нас у квартирі не було! Тільки мама приходила. — Але твоя мама блондинка, і волосся у неї довге! — Кричала на нього я. Чоловік зателефонував матері, попросив її підтвердити його алібі.

Свекруха вислухала мене, потім сказала: — Ти спробуй заспокоїтись, а я завтра після роботи зайду до тебе і розставлю всі крапки над «i». Домовились? — Добре, Ольго Захарівно, — сказала я. Слова свекрухи якимось дивом вибили з мене весь запал. Але чоловіка я все одно прогнала спати на диван…

Наступного дня свекруха прийшла і з порога заявила: — Ходімо, поговоримо з твоєю сусідкою. На свекрусі була чорна куртка і волосся було обв’язане темно-синьою хусткою. – Це вона приходила. Я погано бачу, переплутала хустку з зачіскою, — сказала сусідка, ледве побачивши Ольгу Захарівну. Із чоловіком ми помирилися. Бурхливо. Але він ні-ні та пригадує мені цей виnадок.

КІНЕЦЬ.