Степан позаздрив сусідові, який nобудував будинок, працюючи закордоном, і сам поїхав на заробітки. Але все не було так солодко як здавалося

 

Степан позаздрив сусідові, який побудував будинок, працюючи закордоном, і сам поїхав на заробітки. Але все не було так солодко як здавалося

Ніна вже практично закінчила всі справи по дому, коли подзвонив чоловік. Він повідомив, що вже перетнув кордон, що скоро буде вдома. Жінка вже рік не бачила свого чоловіка і дуже скучила. Він заздрив сусідові, який працював закордоном і побудував великий будинок, тому і сам поїхав на заробітки. Правильно кажуть, що заздрість не приведе ні до чого хорошого.

Там все з самого початку пішло не за планом. Робоче місце, яке йому обіцяв приятель, вже було зайнято. Со ромно було відразу повертатися на батьківщину, тому Степан влаштувався на місцевий завод пакувальником. Зарnлата там була маленька, а робота важка.

Він пропрацював всього рік, а потім зібрався додому. Спина боліла від важкої роботи, до того ж чоловік розумів, що ніколи на такій роботі не накопичить на дім. Су му, яку він заробив, ледь вистачало на те, щоб покрити борг.

Він взяв гроші у тещі на квиток і дороrу, обіцяв повернути. Жінка віддала йому свої накопичення. Коли Ніна дізналася, що чоловік повертається, вона дуже зра діла. Їй були байдужі гроші, вона просто хотіла, щоб чоловік був поруч. Нелегко було жінці одній, доводилося стежити за городом, дітьми і господарством.

У селі без чоловічої руки в будинку складно жити. До того ж діти дуже скучили. Коли Степан увійшов до хати, першим ділом він обійняв дітей і дружину. Він зрозумів, що ніякі гроші не замінять йому любов рідних і затишок рідного дому.

КІНЕЦЬ.