Спочатку я думав, що з тещею мені дуже пощастило, але скоро вона показала своє справжнє обличчя. Її поведінка привела до однієї серйозної розмови з нею, після якої вона з нами не спілкується.

 

На початку наших стосунkів з дружиною моя теща здавалася мені просто диво-жінкою. Вона не втручалася в наші справи, вела себе дуже мило по відношенню до нас. Я вже було подумав, мені з нею пощастило, але поспішав з судженнями. В один момент теща показала своє справжнє обличчя. Вона почала чіплятися просто до всього. Не давала нам самим приймати рішення…

Ми з Машкою жили в орендованій квартирі, вирішили поекономити трошки, щоб куnити квартиру мрії в новобудові, а там і про дітей подумати. Так от теща не давала нам самим приймати рішення. Вона вирішила, що раз ми вже одружилися, так відразу повин ні їй онуків наробити. Цю історію ми ще якось пережили, але одного разу до нас прийшла теща і сказала, що її квартирі потрібен терміновий ремонт.

Ми спочатку прикинулися дурниками, мовляв, а нам-то яка справа, але, коли вона сказала, що вона мати моєї дружини і ми зобов’язані оплатити весь ремонт її будинку, аргументуючи це тим, що ця квартира залишиться нам все одно, я вирішив все їй висловити.

Крім всіх думок про те, що ми нікому нічого не зобов’язані, я чоловік і сам повинен приймати рішення за нашу сім’ю, я ще додав, що у неї є 2 інші дочки, яким гроші також терміново, як нам не потрібні, можуть доnомогти. Теща образилася, а дружина не упустила ні слова. Вона мовчки спостерігала за всім, своїм мовчанням погоджуючись зі мною, доводячи мою правоту.

КІНЕЦЬ.