Якось Настя побачила у соціальній мережі щасливу фотоrрафію Вадика. Він був не один, з ним була його ко хана наречена. Коментар під фото розбuв сер це дівчини.

Вночі надійшло Аллі повідомлення. Її серце билося швидко, коли вона прокинулася. Потім сказала чоловікові щасливим тоном: «Дивися, наша Настенька виходить заміж». Їхня дочка надіслала фото з-за кордону з нареченим. — А чому у нареченого похмуре обличчя? — спитав чоловік Алли і відвернувся до стіни.

Через деякий час він уже спав. Аллі теж не сподобалося обличчя Вадика. Але Настя отримала те, що хотіла, і тепер вони збиралися побратися. Алла вже подумки готувалася до весілля, вона навіть не зрозуміла, як заснула. Настя повернулася з-за кордону дуже щасливою.

Вони з мамою почали готуватися до весілля. Вони домовилися з магазином, де купуватимуть сукню, із власником ресторану, де проходитиме весілля, і так далі. Проте за кілька днів на телебаченні оголосили, що в усьому світі виявлено вірус і що збори великої кількості людей заборонені.

Настя дуже су мувала, бо мріяла про велике весілля, про білу сукню. А Вадик – навпаки. Він сказав, що весілля буде відкладено на рік чи два через вірус. Було ясно , що Вадик не хоче одружуватися з Настею. Потім він став рідко зустрічатися з нею, а потімперестав їздити до них у село. Його телефон став недоступним, і Настя більше не отримувала від нього новин.

Якось Настя побачила у соціальній мережі щасливу фотографію Вадика. Він був не один, з ним була його ко хана наречена. Під знімком прокоментували: “Жодний вірус нас не розділить. У нас було весілля, лише 10 осіб. Але головне — це наше велике кохання, і ми дуже щасливі ”. Настя почала nлакати.

Вона зрозуміла, що Вадик не повинен був зустрачатися з нею, він ніколи її не любив. Алла порадила Насті забути про того обманщика і зателефонувати Юрі. Юрко любить Настю зі шкільних років. Настя набрала номер телефону Юри. Юра не міг повірити своїм вухам, що Настя йому зателефонувала. Він, як і раніше, любив Настеньку.

КІНЕЦЬ.