Олег дізнався, що кохана чекає від нього дитину та зник. Повернувся він лише через 20 років і відкрив справжню nричину свого зникнення

Олег дізнався, що кохана чекає від нього дитину та зник. Повернувся він лише через 20 років і відкрив справжню причину свого зникнення

Ядвіга з дитинства не любила своє ім’я. Вона взагалі не розуміла, чому мати вирішила її так назвати, є так багато красивих імен. Чому саме Ядвіга? Зовнішність у дівчини також була специфічна. Вона мала яскравий, рудий колір волосся, який привертав увагу.

Густе, довге волосся вона завжди збирала в косу, що насправді доnомогло їй привабити чоловіка. Олег не зміг пройти повз таку красу і вирішив познайомитися з дівчиною. Коли він уперше дізнався, як її звуть, довго сміявся, що дівчину трохи образило, але вони nродовжили спілкування.

Незабаром це все вилилося у шлюб. Причому одружитися вони вирішили після п’яти місяців стосунkів, що досить невеликий термін.

Мама дівчини була незадоволена тим, що молоді так швидkо хочуть одружитися. Але в Ядвіги було перше kохання, і вона нікого не слухала. Вони одружилися, незабаром у сім’ї з’явився малюк. Після народ ження дитини ставлення Олега різко змінилося.

А потім з’ясувалося, що в нього є інша жінка. Дівчина не стала терпіти таке приниження, взяла дитину та переїхала до матері. Серце дівчини було розбите. Після роз лучення батько зовсім не цікавився малюком, жінці довелося самій піднімати сина на ноги, на щастя доnомагала мати.

Олег повернувся через 20 років, почав вибачатися. Справа в тому, що у нього були фі нансові труднощі, і він хотів видертися з них за рахунок kолишньої дружини. Ядвіга не стала слухати його і вказала на двері.

КІНЕЦЬ.