Син з нареченою перестали спілкуватися зі мною і я довгий час не зрозуміла чому. Але скоро я дізналася, що моя найрідніша людина налаштовувала сина з невісткою nроти мене.

 

Мого чоловіка не стало аж надто рано. Він пішов з життя в 34, хво роба віку не питала… я залишилася одна з сином. Синочок ріс відмінним хлопцем. Він був дуже тямущим, всім по дому доnомагав, вчився добре, вступив до університету. У роки навчання в університеті він познайомився з Неллі.

Вони зустрічалися майже рік, коли син привів Неллі знайомити зі мною. Я жила в іншому місті, а син з Неллі вчилися і жили в іншому, тому дівчина повинна була переночувати у нас. Дівчина на вигляд виглядала на 16, тому я відразу ж запитала: — Вибач, мила, але чи можу я побачити твій паспорт?

Вона заnлакала і пішла в кімнату, де знаходилися їхні речі. Син побіг за нею. Вони одяглися, забрали речі і пішли. Я не знала, що робити. Я просто не хотіла нести синові передачку в 21. Пізніше мені прийшло повідомлення з текстом: «Мамо, ми залишимося у тітки Іри, на добраніч.”.

Наші відносини з невісткою були остаточно зіпсовані. Через місяць вони знову приїхали до нас. Тоді Неллі демонстративно показала мені паспорт, де я побачила, що їй 22. Разом з тим я побачила і штамп в її паспорті… Я розуміла, що мої слова зачепили невістку, тому намагалася зрозуміти їх рішення розписатися в таємниці від мене.

Через півроку я попросилася на тиждень до сестри. У мене були деякі справи, потрібно було тимчасово пожити у неї, а її чоловік з сином тоді були у від’їзді якраз. Одного ранку, поки сестра думала, що я ще сплю, я просто лежала з закритими очима і почула, як пролунав телефонний дзвінок в іншій кімнаті. Це був мій син. Я не відразу зрозуміла, навіщо йому дзвонити сестрі, але як виявилося пізніше, це був не одиничний випадок.

Сестра сказала синові, що я ходжу до старих бабок, плачу їм, роблю змови, наводжу псування на сина, щоб його сім’я швидше розпалася. А я-то думаю, чому син з невісткою зі мною не спілкуються… Я не хотіла ні секунди залишатися з сестрою в одному будинку. Швидко зібралася і поїхала в ту ж годину. А тепер я не знаю, як мені бути з сестрою і сином. Думаю, може, влаштувати їм очну ставку?

КІНЕЦЬ.