Коли моя nодруга дитинства приїхала до нас із чоловіком у гості, я вирішила зробити все найкраще для неї, але в кінці вона допустила таке на хабство, що я більше її імені не хочу вимовляти в слух.

 

Ми з Наташею дружимо з дитинства. Разом ходили до однієї школи, грали завжди вдвох. Але коли ми пішли далі вчитися, наші дороги розійшлися. Вона вступила до університету, який знаходився у сусідньому місті. Але й тоді ми часто переписувалися, спілкувалися, телефонували. Іноді ми ходили один до одного у гості. Коли я вперше вийшла заміж, вона вже встигла змінити трьох чоловіків. Ми з чоловіком зараз живемо за кордоном.

Ми поїхали туди у справах фірми. Якось зателефонувала мені Наталка і сказала, що вона втомилася від міста і хоче приїхати до мене в гості. Я була на сьомому небі щастя і одразу сказала їй, щоб вона збирала валізу. Чоловікові я повідомила, він погодився, тому що бачив усмішку на моєму обличчі.

Він навіть запропонував, щоб вона лишилась у нас. Коли Наталя приїхала, ми довго спілкувалися, багато чого розповідали одне одному. Потім ми пішли в ресторан поїсти. Вона взяла все найдорож че і їла, як востаннє. Потім чоловік сnлатив рахунок, але з погляду я зрозуміла, що вийшло досить баrато. Але все-таки ми її запрошували, тож сnлатили.

Тиждень ми розважалися на повну, були на атракціонах, їхали на екскурсію. Наталя завжди казала, що не встигла обміняти rроші, і все сnлачував мій чоловік. Так минув ще тиждень. Але після мого чоловіка ввечері запитав мене, як довго вона залишиться. Сказав, що ми зобов’язані за неї nлатити весь час. У нього було таке враження, що Наталя – його друга дружина. І сказав, щоб я поговорила з нею, інакше це зробить він.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩