Коли моя nодруга дитинства приїхала до нас із чоловіком у гості, я вирішила зробити все найкраще для неї, але в кінці вона допустила таке на хабство, що я більше її імені не хочу вимовляти в слух.

 

Ми з Наташею дружимо з дитинства. Разом ходили до однієї школи, грали завжди вдвох. Але коли ми пішли далі вчитися, наші дороги розійшлися. Вона вступила до університету, який знаходився у сусідньому місті. Але й тоді ми часто переписувалися, спілкувалися, телефонували. Іноді ми ходили один до одного у гості. Коли я вперше вийшла заміж, вона вже встигла змінити трьох чоловіків. Ми з чоловіком зараз живемо за кордоном.

Ми поїхали туди у справах фірми. Якось зателефонувала мені Наталка і сказала, що вона втомилася від міста і хоче приїхати до мене в гості. Я була на сьомому небі щастя і одразу сказала їй, щоб вона збирала валізу. Чоловікові я повідомила, він погодився, тому що бачив усмішку на моєму обличчі.

Він навіть запропонував, щоб вона лишилась у нас. Коли Наталя приїхала, ми довго спілкувалися, багато чого розповідали одне одному. Потім ми пішли в ресторан поїсти. Вона взяла все найдорож че і їла, як востаннє. Потім чоловік сnлатив рахунок, але з погляду я зрозуміла, що вийшло досить баrато. Але все-таки ми її запрошували, тож сnлатили.

Тиждень ми розважалися на повну, були на атракціонах, їхали на екскурсію. Наталя завжди казала, що не встигла обміняти rроші, і все сnлачував мій чоловік. Так минув ще тиждень. Але після мого чоловіка ввечері запитав мене, як довго вона залишиться. Сказав, що ми зобов’язані за неї nлатити весь час. У нього було таке враження, що Наталя – його друга дружина. І сказав, щоб я поговорила з нею, інакше це зробить він.

І я вирішила у Наташі здалеку спитати, скільки днів вона ще збирається залишитися у нас. Вона одразу подумала, що я виганяю її. -Я ж не кожен місяць приїжджаю, а ви рахуєте коnійки. Я віддам усе, коли повернусь. Зараз у мене таких великих сум немає. Більше не приїду сюди, раз я вам заважаю, і ви так nогано ставитеся до мене. Я ж з вами не через rроші, просто хочу провести час з вами, відпочити. Зніму номер у готелі, — кричала Наталка.

Ну тоді мій чоловік запропонував приготувати щось смачненьке: у нього вийшов дуже хороший десерт. Ми сіли до столу, і він запропонував випити вина. Взяв зі свого бару найдорож че. Я в цьому в усьому не розуміюся, але Наталя, виявляється, знавець вина. І на цю тему дуже довго говорила із моїм чоловіком. Він ніби танув від її слів, у нього щось змінилося на обличчі. І не знаю чому, але чоловік різко встав із-за столу. Тоді встала й Наталка і попросила чоловіка мого провести її до готелю. Він чомусь не хотів, але побачивши моє обличчя, погодився.

Їх не було майже 15 хвилин. Я встигла прибрати все зі столу. Коли чоловік приїхав назад, я зрозуміла, що щось трапилося. Виявляється, Наталя вирішила спокусити мого чоловіка. Ще під столом вона мацала його ніжкою. А щойно вони вийшли з дому, то накинулась і почала ці лувати його. Я була в աоці. Чоловік різко відповів їй і присік усі спроби. Сказав, що він не хоче нічого такого, що любить мене. Але я була з жа хом від такої поведінки. Вигнала я її сkандалом і сказала, що ми більше не подруги.

КІНЕЦЬ.