Син привів додому невістку. Я готувалася, шість годин у плити стояла. Вона мені сподобалася, але все різко змінилося, як тільки ми сіли за стіл

 

Син привів додому невістку. Я готувалася, шість годин у плити стояла. Вона мені сподобалася, але все різко змінилося, як тільки ми сіли за стіл!» Мамочка, ось дивись, з ким я прийшов, хочу вас познайомити, це моя подруга Анна. Думаю, ви знайдете спільну мову і мої слова є зайвими »

.Ось так дивно вирішив познайомити мене син зі своєю дівчиною. Вона дуже соромилася і опускала очі вниз. Атмосфера була напруженою, однак я трималася і намагалася постійно про щось розмовляти: спочатку про нашого кота Ваську, потім про те, як я довго сьогодні пекла торт і т. д.

Дівчинка дійсно була дуже скромна і це мені імпонувало. Правда, коли ми всі разом сіли вечеряти, вона якось з-під лоба глянула на мого сина — і мене це насторожило. Кирило нещодавно зробив їй пропозицію; поставилася до приготування серйозно, щоб вразити гостю.

Моя майбутня невістка за півгодини спробувала тільки овочевий салат, а потім сказала:- Тьоть Тань, ви все таке жирне приготували, я такого взагалі не їм. Я краще в вітальні почекаю, поки ви з Кирилом повечеряти.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩