Син привів додому невістку. Я готувалася, шість годин у плити стояла. Вона мені сподобалася, але все різко змінилося, як тільки ми сіли за стіл

 

Син привів додому невістку. Я готувалася, шість годин у плити стояла. Вона мені сподобалася, але все різко змінилося, як тільки ми сіли за стіл!» Мамочка, ось дивись, з ким я прийшов, хочу вас познайомити, це моя подруга Анна. Думаю, ви знайдете спільну мову і мої слова є зайвими »

.Ось так дивно вирішив познайомити мене син зі своєю дівчиною. Вона дуже соромилася і опускала очі вниз. Атмосфера була напруженою, однак я трималася і намагалася постійно про щось розмовляти: спочатку про нашого кота Ваську, потім про те, як я довго сьогодні пекла торт і т. д.

Дівчинка дійсно була дуже скромна і це мені імпонувало. Правда, коли ми всі разом сіли вечеряти, вона якось з-під лоба глянула на мого сина — і мене це насторожило. Кирило нещодавно зробив їй пропозицію; поставилася до приготування серйозно, щоб вразити гостю.

Моя майбутня невістка за півгодини спробувала тільки овочевий салат, а потім сказала:- Тьоть Тань, ви все таке жирне приготували, я такого взагалі не їм. Я краще в вітальні почекаю, поки ви з Кирилом повечеряти.

Ось що я таке жахливе приготувала: салат Олів’є, блюдо з пиріжками (з картоплею, м’ясом і печінкою), плов збараниною, сирна та м’ясна нарізка, овочевий салат, фрукти? Ну у кожної людини свої смаки, і я це прекрасно розумію. Вона ж могла їсти овочі, фрукти, сир. А то, що вона просто встала з-за столу, для мене було дуже принизливо, я ж намагалася готувати.

Якби знала, що вона харчується іншим, то б і для неї щось зробила. Я тоді дуже образилася, кинула тарілку і пішла з квартири, щоб не наговорити ще невістці зайвого.

Я дуже імпульсивна людина, тому краще не допускати такого. Я просто не розумію; старалася, готувала цілих 6 годин, а вона прийшла в мій будинок і ще вказує, чим я буду годувати сина.Можна було привітніше і ввічливо це сказати, або ж взагалі промовчати, все-таки перше знайомство.А як би Ви відреагували на таке «чарівне поведінку» майбутньої невістки?

КІНЕЦЬ.