Ніна весь день старалася, щоб її страви були ідеальними. Але, те, що сталося в той вечір, nеревернуло її жuття назавжди

Ніна, сьогодні до нас прийдуть дуже важливі для мене люди. Від їх вирішення залежить, отримаємо ми фінансування проекту чи ні. Ти розумієш серйозність цього вечора. — Гоша, я все розумію. Я приготую смачне м’ясо, їм сподобається. — Може все ж підемо в ресторан, так буде безпечніше…

— У сенсі, ти що мені не довіряєш в плані готування? — Просто розумієш, кожен раз, коли ти захоплюєшся на кухні, то трапляється щось непоправне. — Гоша, що ти маєш на увазі? — Те, що минулого разу мої дядько і тітка потрапили до ліkарні з отру єнням. — Та це просто збіг… — А то, що я від твого грибного салату тра ванулся? — Ну мені було шкода гриби викидати, хто знав, що вони вже зіnсувалися.

Цього разу Ніна обіцяла, що все пройде на вищому рівні. Вона любила готувати вдома, але не завжди у неї це виходило так ідеально, як того вимагав Гоша. Ніна хотіла здивувати, цього разу вона вибрала приготувати м’ясо по-французьки. Вона була дуже уважною, врахувала всю граммовку, температуру. Виглядали страви дуже апетитно.

Гості зібралися за столом, повисла тиша. Тут Гоша, як би непомітно, вирішив зробити зауваження дружині: — Ніна, я ж просив тебе… креветки напівсирі, а у м’яса взагалі незрозумілий смак. Краще б в ресторан пішли. — Ну що ви, м’ясо вийшло дуже ніжним, мої вітання кухареві, — заступився на захист Ніни інвестор Андрій. — Не перебільшуйте, так і скажіть, що вийшло не дуже … в цілому, ми можемо піти в ресторан… — Ні, ні. Мені дійсно сподобалося м’ясо.

Але Останній коментар Андрія Ніна так і не почула, бо втекла з дому. Було так соромно, що чоловік зробив таке rрубе зауваження прямо за столом при незнайомих людях. Слідом за Ніною вибіг Андрій, він знайшов її nлачучу на дитячому майданчику. Андрій щиро похвалив її м’ясо і сказав, що можливо Гоша чіпляється до її їжі просто так, на порожньому місці, тому що все вийшло дійсно дуже смачним.

— Ось моя дружина зовсім не любить готувати. Навіть простий сніданок від неї не дочекаєшся. — Може у вас різні погляди на життя, — сказала Ніна і раптом подумала про себе і Гошу. Адже вони такі різні, все ніяк не виходить знайти спільну мову, та й за роки почуття пропали. Через два місяці Ніна розлучилася з Гошею. Вона влаштувалася в ресторан шеф-кухарем і повірила в те, що дійсно смачно готує.

КІНЕЦЬ.