Сергій прокинувся рано, зробив бутербродів, пішов у спальню будити дружину. – Оксано вставай, я бутерброди зробив, – тихо сказав чоловік. – Встаю, – неохоче відповіла дружина. -Добре, чекаю на кухні. Йду Андрійка ще розбуджу, – сказав Сергій і пішов у кімнату сина. За декілька хвилин сім’я снідала за столом. – Смачно тату, – усміхнувся Андрійко, з’ївши один бутерброд і потягнувся за іншим. – Не можна!!! Ти вже з’їв один! – раптом вигукнув Сергій. Оксана здивовано дивилася на чоловіка, не розуміючи, що відбувається 

 

Оксана терпіла довго, цілих п’ять років. І ось її терпінню прийшов кінець, розлучилася з чоловіком. Просто одного прекрасного дня, вірніше ранку, зібрала свої речі, речі сина і пішли вони за місцем прописки в Оксанину порожню квартиру.

На запитання подруг, чому вона так раптово пішла від чоловіка, Оксана коротко відповіла: “Все набридло”.

Оксана виходила заміж за Сергія, коли їй було двадцять п’ять, а чоловікові сорок. Коли вони познайомилися, Сергій порошинки здував з Оксани. А коли побралися, то взагалі на руках носив.

У Сергія це був третій шлюб, жодних зобов’язань не було в плані аліментів, дітей у тих шлюбах не було. Раніше Оксана за Сергієм не помічала якоїсь жадібності по відношенню до неї та їхньої дитини. Все почалося з того, що подружжя почало відкладати на квартиру.

Хоча Оксана пропонувала чоловікові продати свою двійку, трохи додати та купити нову квартиру. Сергій категорично не схотів. Подружжя з дитиною тулилося в однокімнатній маленькій квартирці чоловіка. Сергію треба було мати свою квартиру.

І почалася економія!

До того ж на всьому! У Сергія все було під контролем, у буквальному значенні слова. Одяг тільки з економ магазинів, продукти тільки в мережевих та строго по акції. Про відпочинок взагалі можна було забути. Якщо відпочивати, то тільки у мами (свекрухи) на дачі.

Оксана спочатку розуміла чоловіка і в усьому підтримувала. Але всякому терпінню приходить кінець.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩