Руслан з Ольгою почали зустрічатися. Вони поїхали в його рідне місто знайомитися з батьками. Батьки вже давно жили окремо. Спершу вони поїхали до батька. Набрали подарунків для нього, його нової дружини і для їхніх дітей. Батько зрадів. А його дружина раптом покликала чоловіка поговорити. – Молодці, що заїхали, – сказав він, коли повернувся. – Дякую, але в нас місця зовсім немає. Так що ви їдьте вже… А на весілля ми приїдемо! Руслану стало соромно перед нареченою. Та робити нема чого, поїхали до матері… А там їх вже чекав справжній сюрприз

 

Батьки Руслана розлучилися, коли їхньому синові виповнилося 18 років.

Син поїхав навчатися в інше місто, а потім там і лишився.

Перші канікули він приїжджав до батьків, а потім студентське життя, робота затягли його.

Та й батьки якраз розлучалися і ділили майно. Їм було не до сина. Постійні сварки. Навіть перестали допомагати йому грошима. Дорослий – викручуйся сам.

Руслан почав працювати і вчитися. Частки Руслана у батьківській квартирі не було, та й прописаний він був у бабусі на селі.

Бабусі вже немає, а її старий будинок давно належить матері.

Квартиру батьки нарешті продали, гроші поділили і роз’їхалися різними районами міста.

Батько одружився і вже встиг завести двох дітей та іпотеку. Мати теж вийшла заміж. Тільки на відміну від батька всі гроші вбухала в ремонт квартири свого нового, вже старенького чоловіка.

Руслан познайомився з дівчиною, і вони поїхали до його рідного міста знайомитися з батьками.

Батьків повідомили про дату приїзду і про час весілля. Гостювати там вирішили тиждень. Навіть квитки на поїзд назад купили.

Кого з батьків першим ощасливити своїм приїздом? Просто кинули жереб. Першим випав батько.

Поїхали до батька. Взяли невеликі подарунки для батька та його нової дружини, а ще й для їхніх дітей, братів Руслана.

Батько зрадів. Діти дізнавшись, що у них є старший брат теж раділи. Їм цікаві були й іграшки, які їм подарували.

Сказавши дякую, вони побігли до своєї кімнати.

Тільки дружина батька виявляла невдоволення та викликала чоловіка на розмову. Батько повернувся.

-Молодці, що заїхали. Дякую, але вас там мама вже зачекалася. В нас місця зовсім немає. Діти малі. Так що ви їдьте вже… А на весілля ми приїдемо. Обов’язково приїдемо.

Ось так. В батька старшому синові місця немає зовсім. Побачились, познайомились. Руслану стало соромно перед нареченою за батька. Робити нема чого, поїхали до матері…

А там їх вже чекав справжній сюрприз!

Мати з порога заявила, що це не її квартира і їм тут нічого робити! Тож тільки хіба чаю попити, а ночувати нехай до батька їдуть.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩