Родичі Прожuвалu В Моєму Будинку За Свій Рахунок, Але Я Знайшла Хuтрuй Спосіб, Як Непрямим Чином Вurнатu Їх Із Дому.

 

Василина була старшою донькою в сім’ї і, отже, була другою мамою для 2 сестер та брата. Вона сама їх годувала, одягала, до школи відправляла — мати була на роботі, батька не стало зарано. Залишилися дві жінки одні з клопотами від трьох дітей. Численні родичі Васі навіть про її існування не згадували – не дзвонили ні на день народження, ні особливо без приводу.

Згадали родичі Васю, лише за 15 років. Василина вийшла заміж за сильним коханням і лише за пару днів до весілля вона зрозуміла, що зірвала куш – чоловік не тільки розумний і цікавий Васі, але й грошей не потребує – свої вистачає. Після весілля Вася та Сашко будували будиночок біля моря. За 2 роки повністю добудували.

Тоді й побігли родички Васі до неї. Двоюрідний брат зі своєю дружиною та сином відрізнилися від усіх повністю. Вони приїжджали щороку і нічого не робили. Невістка не доnомагала з прибиранням, а брат Сашка охороняв диван 24/7.

Коли востаннє ця сімейка приїхала відпочити за безкоштовно в будиночку біля моря, все було гірше, ніж зазвичай – ті всю їжу з’їдали, а в магазин не ходили, весь час знаходилися вдома, звичайно, про особистий простір сестри вдало забули. Вони залишилися цілих 2 місяці, а Васі з чоловіком соромно було їх виганяти з дому. Тоді наша Васька вирішила ось що.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩