Продала квартиру сусідам та переїхала на дачу. Але з початком холодів вирішила пожити у сина. Виявилося – це була моя rоловна помилка

 

Все почалося з того, що мої сусіди мені запропонували мені продати свою квартиру їм, тому що мої квадрати були потрібнішими. Спочатку я подумала, що це якась маячня, або вони так жартують, тільки, усвідомивши, що мої сусіди кажуть це на повному серйозі, я прийшла до висновку , що я живу поряд з недоумкими людьми, і від них краще б триматися подалі, на відстані, так би мовити.

Якщо ви подумали, що я свою квартиру не віддала, ви помиляєтеся. Я збиралася переїхати на дачу назовсім, так що сусіди опинилися у потрібний час у потрібному місці. Був липень і після продажу квартири я переїхала на свою дачу.

Всі дні літа я провела на свіжому повітрі, піклуючись про свій дворик, проте незабаром почало холодати, і я домовилася з сином, щоб я переїхала на час до них з дружиною. У перший місяць все було рівно, жодних непорозумінь. Я частенько допомагала невістці з домашніми клопотами, син весь день працював.

Тільки незабаром невістка звикла, що в будинку крім неї ще є господиня і перестала доглядати будинок взагалі. А я… а що я? Отримавши повну свободу дій, я помітила, як там страшенно брудно. На перший погляд особливо закиданих місць на кухні не було, тільки якщо почати нишпорити по шафках і полицях, можна було зустріти скрізь бруд, пилу і, соромлячись сказати, цвіль…

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩