Продала квартиру сусідам та переїхала на дачу. Але з початком холодів вирішила пожити у сина. Виявилося – це була моя rоловна помилка

 

Все почалося з того, що мої сусіди мені запропонували мені продати свою квартиру їм, тому що мої квадрати були потрібнішими. Спочатку я подумала, що це якась маячня, або вони так жартують, тільки, усвідомивши, що мої сусіди кажуть це на повному серйозі, я прийшла до висновку , що я живу поряд з недоумкими людьми, і від них краще б триматися подалі, на відстані, так би мовити.

Якщо ви подумали, що я свою квартиру не віддала, ви помиляєтеся. Я збиралася переїхати на дачу назовсім, так що сусіди опинилися у потрібний час у потрібному місці. Був липень і після продажу квартири я переїхала на свою дачу.

Всі дні літа я провела на свіжому повітрі, піклуючись про свій дворик, проте незабаром почало холодати, і я домовилася з сином, щоб я переїхала на час до них з дружиною. У перший місяць все було рівно, жодних непорозумінь. Я частенько допомагала невістці з домашніми клопотами, син весь день працював.

Тільки незабаром невістка звикла, що в будинку крім неї ще є господиня і перестала доглядати будинок взагалі. А я… а що я? Отримавши повну свободу дій, я помітила, як там страшенно брудно. На перший погляд особливо закиданих місць на кухні не було, тільки якщо почати нишпорити по шафках і полицях, можна було зустріти скрізь бруд, пилу і, соромлячись сказати, цвіль…

Нареченій на все це було абсолютно начхати, їй аби гостям показати, що все чисто, а на місця, які гостям не видно, їй по барабану. Так я й розпочала генеральне прибирання будинку, вичистила кожен сантиметр будинку. І, звичайно ж, не забула невістці вказати на її помилки у догляді за будинком.

Вона ж на всі мої старання не просто не сказала навіть елементарного «дякую», вона ще й синові моєму поскаржилася, мовляв, я до неї чіпляюся, то він мене попросив назад на дачу повернутися, пообіцяв забезпечити мені опалення. Адже я так старалася… думала і зиму разом проведемо… Цього року я не маю жодних надій на сина. Житиму на своїй дачці, радітиму всім 4 періодам року.

КІНЕЦЬ.