Коли свати відмовилися платити за весілля дітей, ми з чоловіком вирішили брати більшу частину вuтрат на себе, і тут за сватів застуnилася донька

 

Наша єдина дочка, Ксюшка, рік тому зустріла Володимира, чудового хлопця, я вам скажу. Вова та Ксюша дуже люблять один одного. Вони обоє красиві, розумні, цілеспрямовані люди. Я дуже рада, що дочка обрала саме його. Вони вже мріють про дітей та збираються незабаром зіграти весілля.

Весілля відбудеться вже наприкінці липня, а діти із підготовкою не поспішають. Вони кажуть, що в інтернеті побачили середню вартість на людину, все розрахували, все ідеально. Ми з чоловіком одного разу сіли, порахували, виявилося, все весілля обійдеться нам у 220 тисяч (включаючи сукню нареченої, лімузин, і всі інші принади). Ну, ми й подумали взяти в кредит 110 тис., а інші 110 додали б свати, і тоді весілля вийшло б помпезним.

Тут варто врахувати, що ми живемо не в столиці, так що ця сума цілком хороша для весілля в нашому місті. Вже наступного дня ми запросили сватів до себе на обід, без дітей, тому що ми мали серйозну розмову, ми думали і сюрприз який-небудь дітям влаштувати. Загалом, сумнівів, що обід пройде чудово, у нас із чоловіком не було, а дарма. Свати, почувши суму на весілля, ледь не знепритомніли.

Вони сказали, що у Вови є новий костюм, який зберігся в ідеальному стані ще з його випускного. Сенсу витрачати стільки грошей на сукню нареченої немає, адже потім перепродавати доведеться вже за півціни. Лімузини, голуби, арка, президія, прикраса зали – нічого більше.

А ще вони сказали, що ми запрошуємо надто багато гостей, з їхнього боку, наприклад, буде 15 чоловік. Зрозумівши, що домовитися з ними неможливо, ми з чоловіком вирішили оформити кредит у 180 тис яч , а решту 40 сватів самі пообіцяли. Нехай їм потім соромно буде за вчинок. Наступного дня за сніданком дочка сказала пояснити їй, про що ми днем раніше говорили з її майбутніми свекрами, і нам довелося зізнатися у всьому.

Чого я не очікувала, то це реакції доньки. Вона стала на бік свекрів і сказала, що у всій цій запланованій розкоші немає жодного сенсу. Дуренька вона … не розуміє, що весілля (за задумом) буває раз у житті. Та така подія в житті, яку хочеться згадувати протягом усіх років, що залишилися.

КІНЕЦЬ.