Коли свати відмовилися платити за весілля дітей, ми з чоловіком вирішили брати більшу частину вuтрат на себе, і тут за сватів застуnилася донька

 

Наша єдина дочка, Ксюшка, рік тому зустріла Володимира, чудового хлопця, я вам скажу. Вова та Ксюша дуже люблять один одного. Вони обоє красиві, розумні, цілеспрямовані люди. Я дуже рада, що дочка обрала саме його. Вони вже мріють про дітей та збираються незабаром зіграти весілля.

Весілля відбудеться вже наприкінці липня, а діти із підготовкою не поспішають. Вони кажуть, що в інтернеті побачили середню вартість на людину, все розрахували, все ідеально. Ми з чоловіком одного разу сіли, порахували, виявилося, все весілля обійдеться нам у 220 тисяч (включаючи сукню нареченої, лімузин, і всі інші принади). Ну, ми й подумали взяти в кредит 110 тис., а інші 110 додали б свати, і тоді весілля вийшло б помпезним.

Тут варто врахувати, що ми живемо не в столиці, так що ця сума цілком хороша для весілля в нашому місті. Вже наступного дня ми запросили сватів до себе на обід, без дітей, тому що ми мали серйозну розмову, ми думали і сюрприз який-небудь дітям влаштувати. Загалом, сумнівів, що обід пройде чудово, у нас із чоловіком не було, а дарма. Свати, почувши суму на весілля, ледь не знепритомніли.

Вони сказали, що у Вови є новий костюм, який зберігся в ідеальному стані ще з його випускного. Сенсу витрачати стільки грошей на сукню нареченої немає, адже потім перепродавати доведеться вже за півціни. Лімузини, голуби, арка, президія, прикраса зали – нічого більше.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩