Poзбuта rорем Юля зустріла своє щастя в поїзді, коли вже не сподівалася.

 

Юля їхала у поїзді додому. У столиці у неї нічого не вийшло. Тепер вона зрозуміла, думати, що всі мрії збуваються у столиці – дуже наївно. Юля, як і всі, теж раніше так думала та поїхала з подругою. Вони швидко знайшли роботу на фірмі. Щодня працювали, не покладаючи рук.

Спочатку було важко, але потім освоїлися. На цій же фірмі Юля зустріла свого майбутнього чоловіка Антона. Він був новеньким, і Юля допомагала йому в усьому розібратися на новому місці. Слово за слово і ось вони вже найкращі друзі, а там і до стосунків недовго. Стали зустрічатися і зрозуміли, що це справжнє кохання.

Вони одразу розписалися і стали жити разом. Тільки згодом подруга відкрила Юлі очі на реальність. Чоловік їй зpaджував. Подруга бачила Антона з якоюсь дівчиною у кафе, і це не просто знайома. Антон після вечері цiлувався з нею та посадив у машину. А у подруги в тому кафе було побачення з її хлопцем, ось вона все побачила, навіть на телефон сфотографувала, щоби Юлі все довести.

То був сильний удар. Юля відразу влаштувала cкa ндал чоловікові, на що він просто відповів: -Ну а ти як думала? Що є то є. Якщо не подобається-йди, тебе ніхто не тримає. На роботі у Юлі теж нічого не складалося.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩