Поїхала провідати маму в селі, а коли поверталася додому, чоловік мені такий «сюрприз» зробив, що я в житті не забуду

 

Я взагалі ніколи б і не подумала, що мій добрий, лояльний і коханий чоловік може навіть подумати про те, щоб зрадити мені, але іноді навіть найвідданіші і близькі люди, можуть вчинити гірше самого жорстокого ворога. Зовсім недавно я поїхала в село, відвідати мою маму.

Тато сказав, що їй останнім часом не здоровиться, ось і я і вирішила її відвідати, подбати про неї. Виявилося, вона просто застудилася, так що я там затрималася на тиждень, а потім вже повернулася додому, адже чоловік мій один вдома довго не протримався б.

Прийшовши додому, я не помітила нічого зайвого: все було на своїх місцях, чоловік на роботі, все було, словом, нормально. Перший дивний випадок стався, коли я зустріла чоловіка біля під’їзду, повертаючись додому з магазину. Нас разом побачила вахтерка, і назвала чоловіка «тим ще ловеласом», мовляв, кожен день нову дівчину додому приводить. За словами чоловіка, вона, швидше за все, його з кимось переплутала на старості років.

З того моменту я не знаходила собі місця, у мене в голові застрягли ці слова вахтерші, і тоді у мене з’явилася думка перевірити наші камери. Ще при покупці будинку, камери у нас були, але вони не працювали.

Ось тільки незабаром їх полагодили, а чоловік про це, так вийшло, так і не дізнався. Вже по камерах я і побачила, як чоловік водив додому свою коханку. Благо, брехати мені він не став і пішов з дому без скандалів і криків.

КІНЕЦЬ.