Чоловік покинув свою дружину, тому що хотів бути з молодою і красивою. Але незабаром він зрозумів, що опинився нікому не nотрібним.

Василь Олександрович дивився на дружину з явною неприязню. «Да-а-а-а! — думалося все частіше, — не та вже Галочка, яку під вінець повів. Сорок п’ять, що там говорять, для жінок практично старість » Василь Олександрович дивився на дружину з явною неприязню. У його колись тендітної дружини з’явилися бочки і животик. Риси колись прекрасного особи якось змарніли чи що. Погляд, колись променистий і відкритий, став сумним, з якоюсь поволокою.

Глянув в дзеркало на себе. Так він в свої 50 — майже хлопець. Так, є трохи сивого волосся, але ні живота, як у його однолітків, ні зморшок. Легко сплутати з молодиком, та й чого плутати — молодик він і є. Рішення прийняв відразу і без сентиментів. Розлучення і розділ майна — єдиний варіант. З Галиною їх більше нічого не пов’язує. В кінці-кінців навколо повно молодих і красивих. Чому він повинен бути біля нелюбимої дружини? — Галя, я ще молодий і гарячий! Ти, сама розумієш, втратила свої принади. Я не хочу більше жити з тобою в одному будинку. Розлучаємося. Галина Данилівна лише криво посміхнулася:

— А ти не забув, скільки тобі років, кавалер! Ти ринок моніторив? Там такі, як ти, ще комусь потрібні? Василь Олександрович сприйняв слова дружини, як комплімент. Розлучилися. Отримали кожен по однокімнатній квартирі і машині. — Ну нарешті, — радо відкоркував улюблений напій в компанії друзів, — нарешті я жити почну, без якоря! На наступний ранок прокинувся значно пізніше запланованого. Шеф дзвонив, не перестаючи — зривалася важлива угода. Потрібно було швидко прийти в себе. Дружина завжди робила якусь шипучку, після неї відразу відпускало.

Ледве Добрев до кухні, зрозумів — крім посуду нічого немає. Робити рятівний напій нема з чого. Ледве той день пережив. Вперше отримав від шефа догану, але то нічого. Головне — він вільний. За старою звичкою приїхав додому з порожніми руками, адже його завжди чекав гаряча вечеря. Відкрив двері — пустка. Швидко вийшов, побрів до найближчого кафе. Коли побачив рахунок за таку вечерю, ледь не зомлів. Залишився голодним і без значної суми. Доведеться готувати самому. На роботі спробував «підкотити» до нової молодої секретарці шефа. Дівчина гордо повела плечем і чітко дала зрозуміти — він не її поля ягода.

Розлучений чоловік зобов’язаний віддавати третину своєї зарплати на аліменти — це її не цікавить. Василь Олександрович все ж знайшов собі співмешканку, про яку мріяв: молода, красива. Але майже відразу зрозумів: дівчина — не його колишня. Готувати, прати і прибирати вона навіть не бралася.

Кафе нічні гульки, від яких у нього аж в голові все кругом йшло; салони — ось вузьке коло її інтересів. Не міг забезпечити все більш зростаючі потреби нової коханої. Заліз у борги, довелося навіть квартиру в банк закласти, але дівчина все одно пішла. До того, як вона сказала, зможе забезпечити їй належний рівень життя. Василь Олександрович після такої «молодий» життя надовго потрапив до стаціонару.

У його віці таких перевантажень організм не прощає. Квартиру забрали за борги. З роботи звільнили. Сказали, що чекати, поки він відновиться, сенсу немає, адже у них професія така — потрібно постійно бути «на коні і попереду всіх». Василь Олександрович подався знову до своєї Галинці, але та навіть на поріг не пустила. Мусив повертатися на батьківщину. Живе зараз в старому батьківському домі, точніше, в літній кухні, тому що будинок до життя не придатний.

Двір заріс бур’янами, адже доглядати за ним сил Василь Олександрович не має. Раз на місяць приходить жінка-листоноша, приносить пенсію. Він спробував за нею позалицятися, але і тут нічого не вийшло. До сих пір у вікні самотнього будиночка хтось вмикає світло і говорить про те, що «кавалер» ще живий.

КІНЕЦЬ.