Попросила сестру більше не чіпати мої речі і поїхала у відрядження, а повернувшись, я жах нулася від одного виду моєї квартири.

 

Я в повному обуренні від своєї сестри. Мені за неї соромно, і вона мене зараз так дратує. Лізі завжди діставалося те, що вона захоче. Тому що вона молодша дитина у сім’ї. Коли у батьків було тяжко з rрошима, то Лізі доводилося доношувати мої речі.

Я свої речі носила акуратно, тому Ліза носила все нове. І так Ліза звикла брати все моє, свою дитячу звичку вона повторює і зараз. Я почала працювати з 17 років, намагалася нагромадити свої rроші.

Я просто мріяла жити окремо від батьків, тож одразу після університету взяла іпотеку і тепер живу як доросла людина. А ось Ліза так і звикла сидіти у батьків на шиї. Їй уже 23, час би про свою роботу замислитися, але вона не поспішає. А навіщо, якщо їй батьки дають rроші?

Вона спочатку намагалася заходити до мене в гості без попередження і брати мої речі, але я одразу й суворо відповіла: -Ліза, мої речі ти могла носити у дитинстві, коли не було можливості купити нове… Ти вже доросла людина і сама можеш заробити собі на сукні. Моє не чіпай!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩