Мій квартирант запропонував мені фіктuвно побути його тещею; я не припускала, чим це обернеться

У мене одна дочка. Я думала, що ми будемо разом, але вона виросла і сказала, що хоче з’їхати від мене.Дочка сказала, що їй не подобається, що я постійно контролюю її , і вона хоче жити окремо. Вона доросла дівчина. Я нічого не могла вдіяти, хоч мені було дуже сумно.

Я вирішила здати одну кімнату, щоби не бути однією. Я попросила дозволу Каті, оскільки це була її кімната. Вона погодилася, і я здала кімнату одному гарному хлопцю.

Мені він дуже сподобався, бо зранку ходив на роботу, а ввечері приходив і не шумів.Якось ми з ним за філіжанкою чаю поговорили, і виявилося, що в селі в нього ще є батько і брат, а мама давно пішла з життя. Отак ми з ним почали жити.Якось він сумно сказав, що до нього має приїхати батько.

Він батькові набрехав, що в нього є дівчина, і він збирається з нею одружитися. Це була мрія батька. Сусід був дуже сумний, бо в нього насправді не було навіть дівчини.І ось коли батько приїхав, ми його дуже добре зустріли. Він мені дуже сподобався, я теж йому.

Він спитав, де ж дівчина сина – і в цей момент несподівано зайшла до хати моя дочка. Я сказала, що ось прийшла його невістка, а своїй дочці підморгнула. Донька відразу зрозуміла все і почала підігрувати. Вона дуже сподобалася батькові. Він поїхав зі спокійною душею.

Але вийшло так, що згодом моя донька і цей хлопець почали зустрічатись, і потім одружилися. Ми зіграли у весілля і в місті, і в селі. А зараз чекаємо онука.Я думаю, що незабаром буде ще одне весілля, тому що батько Андрія зробив мені пропозицію.

КІНЕЦЬ.