Поліна дивилася з вікна автобуса, як раптом побачила колишнього чоловіка. З магазину вийшла красива дівчина і вони сіли в його шикарну машину. Тільки тоді Поліна зрозуміла, що дуже nогано поводилася кілька місяців тому. Але, на жаль, вже пізно.

 

Поліна їхала ввечері на автобусі після роботи і в голові рахувала, скільки приблизно у неї грошей до зарплати, скільки потрібно віддати за кімнату господині, ще Комунальні і трохи на їжу залишити. Працювала Поліна простий продавщицею в магазині продуктів. Але так було не завжди. У Поліни було все, і розумний чоловік-програміст, який добре заробляв,

і його трикімнатна затишна квартира в центрі міста, і шикарна машина. Поліна тоді не працювала, вона лише відпочивала і насолоджувалася життям за рахунок свого чоловіка. А потім просто заради інтересу влаштувалася дизайнером в салон суконь і святкових нарядів.

Там же вона познайомилася зі своїм новим колегою — Віталієм. Поліна звикла до того, що чоловік їй повністю довіряє і тому ніколи не ревнує. Він сильно балував свою дружину, купував їй дорогі подарунки, на кожне свято обов’язково ювелірні прикраси або поїздка в теплі краї.

Поліна втратила свою пильність і стала фліртувати з колегою Віталієм. І він був не проти позалицятися за привабливою дамою. Одного разу Віталій проводив Поліну до будинку, вони поцілувалися, а потім в пристрасному поцілунку опинилися на третьому поверсі, зайшли в квартиру, вже знімаючи одяг. Тільки ось чоловік в той день не працював і залишився вдома. Він вийшов з кухні і сам побачив картину зради. Того ж вечора Поліна вилетіла з квартири чоловіка, він тут же подав на розлучення.

Ніякі сльози і клятви Поліни більше не працювали, вона втратила довіру цього чоловіка назавжди. Тепер же їй залишається тільки працювати продавцем і рахувати свої копійки від зарплати до Заплати. А одного разу Поліна побачила через вікно автобуса свого колишнього чоловіка.

Він стояв біля магазину, з нього вийшла красива дівчина в яскравій сукні. Колишній чоловік обійняв її, і вони сіли в його шикарну машину. У Поліни мимоволі потекли сльози, адже на її місці могла бути вона.

КІНЕЦЬ.