Поки я просто зустрічалася з хлопцем, який був сuльно молодший за мене, все було добре. Але потім ми одружилися – і nочалися nроблеми

 

До цього я ніколи не була одружена. Але в мене є син від чоловіка, якого я любила і з ним ми прожили досить тривалий час у громадянському шлюбі. Альо через потім почались числені сварки через його прист рость до алкоголю, і я вирішила більше не мучити ні собі, ні його і запропонувала йому розій тися.

Потім у мене було ще одне кохання, але, на жа ль, у його плани не входило створення сім’ї, і згодом ми теж розлу чилися. Потім я вирішила якийсь час зосередитися на кар’єрі, виховані сіна та про своє фізичне та ментальне здоров’я.

І мені це непогано вдавалося поки одного разу на одній з вечірок я не познайомилася з Сашком. Він мені дуже сподобався, і я не помітила, як знову закохалася і поринула в нові стосунки. Якось так вийшло, що питання про його вік ми не порушували. Я правда, одного разу все-таки запитала його про це, але він уникнув відповіді. Ну я і не стала зациклюватися на цьому, тому що різниця у віці ніколи не було для мене проблемою. Мені дуже тішило, що в нього були дуже теплі, дружні стосунки з мамою, із сестрою та її сім’єю, а це завжди багато про що говорити.

Загалом після семи місяців стосунків, він почав говорити про весілля, і я на подив, подумала, що це непогана ідея. Але тут почалося все найцікавіше-всі клопоти лягли на мої плечі, він не брав участі абсолютно ні в чому. Навіть фінан сові вітра ти були повністю на мені, бо Сашко до ладу ніде не працював.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩