Подруrа nритягла додому білку, мовляв-подарунок чоловікові, а повернувшись з роботи вона просто не могла вірuтu своїм очам

 

Сьогодні я вам розповім дуже смішну історію, яка сталася з моєю подругою. Справа в тому що її чоловік-мисливець. Але насправді він просто обожнює тварин. Просто з рушницею ходить по лісу, тому що йому дуже цікаво, як в лісі живуть тварини, а рушниця-на виnадок, якщо йому попадуться кабан або вовк.

Його дід був справжнім мисливцем, але чоловік не був настільки жорстоким. І ось подруга якось з дитиною йдуть в садок і по дорозі бачать білку. Білка ніяких ознак життя не подавала, і моя подруга подумала, що вона нежива.

Вона дуже зра діла і вирішила, що чомусь чоловікові сподобається такий подарунок. Вона у вигляді сюрпризу притягла білку додому, поклала на стіл, приготувала для чоловіка млинці для повного щастя і пішла на роботу. Коли подруга була на роботі, чоловік подзвонив її колезі і запитав у неї про те, чи все добре з його дружиною, чи не веде вона себе див но?

Моя подруга почула цю розмову, не розуміла, що відбувається і що сталося? Вона зібралася і швидkо повернулася додому. Всю дорогу вона переживала і зовсім забула про білку. Як виявилося, білка була жива, і після того, коли розтанула і повернулася до життя, швидко вирішила зайнятися їжею.

Коли чоловік повернувся, то побачив, що млинці висять по всьому будинку — і на чому завгодно. Він подумав, що дружина збожеволіла, так як білка після всього цього сховалася в шафі і чоловік її не бачив. Дружина повернулася, і вони дуже довго сміялися. Потім вони знайшли білку і вирішили залишити собі.

Та й сама білка не хотіла повертатися в ліс і їй було дуже комфортно жити з моєю подругою. Ось саме так-білка стала домашньою твариною моєї подруги. А ви уявіть, як зраділа дочка, коли повернулася з садка і побачила білку. Білка стала її кращим другом і вона від неї ні на крок не відходила.

КІНЕЦЬ.