Подруга до мене нещодавно приходила. Наталя стала скаржuтuся, що чоловіки зараз не ті, важко знайти хорошого чоловіка. А я сказала, мовляв он на мого Дмитра поглянь – до одруження ходив в одному светрі щодня, мало заробляв, був таким негарним, але я вийшла заміж і щаслива з ним. А Наталя сказала, що краще бути одній, чим з ким попало

 

– Ну так, хочу тобі сказати, що наречена вона ще та, така вже перебірлива, що таких ще не зустрічала.

– От я її так довго слухала, а сама стала думати,  а як я сама заміж вийшла в 21 рік за свого Дмитра? Нічого особливо не аналізувала, не вибирала. Проте живемо зараз дуже добре ми з ним, дітей ростимо, всі заздрять, таких чоловіків і батьків, як мій Дмитро, зараз і не знайти. А якби аналізувала і вибирала, як моя подруга, то бігти треба було від такого чоловіка, ще як тільки познайомилася з ним.

І освіти ще не було у Дмитра, і молодий такий нерозумний був він зовсім, і зарплата копійчана, і ходив лише в одному светрі та штанах, які мама йому, до речі, купила, одягу нормального навіть не мав він.

А тепер зовсім іншою людиною став, відколи ми в шлюбі, відповідальний, серйозний та надійний. І от я їй так і сказала – мовляв, не придумуй собі нічого, не шукай принца на білому коні, хочеш сім’ю – бери і створюй з першим чоловіком, до якого лежить душа і буде тобі щастя. У твоєму віці, мовляв, щось вишукувати і перебирати вже немає чого. Це в двадцять років ще можна перебирати і носом крутити, а тобі вже не варто.

– А вона що тобі сказала, послухалася до твоєї поради?

– Не знаю, чи вона мене послухалася, але стала мені доводити, що краще жити одній, чим з ким попало. А я їй відразу тоді відповіла, що це не правда. Одній не краще жити. Роки йдуть, здоров’я не додається, часи вже не ті, та й життя зараз зовсім непросте – одній важко.

Скоро і тих чоловіків, хто є зараз не одружений, не залишиться і тих вже скоро розберуть. Так і залишиться Наталя одна, коли шукатиме ідеального чоловіка. Хіба я не права, невже не можна сприймати людтми такими, як вони є?

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩