Подруга до мене нещодавно приходила. Наталя стала скаржuтuся, що чоловіки зараз не ті, важко знайти хорошого чоловіка. А я сказала, мовляв он на мого Дмитра поглянь – до одруження ходив в одному светрі щодня, мало заробляв, був таким негарним, але я вийшла заміж і щаслива з ним. А Наталя сказала, що краще бути одній, чим з ким попало

 

Я, правду кажучи, вважаю так, що в 35 років вже немає чого перебирати своєю долею і шукати щось нереальне в наш час, бо майже весь молодий та вдалий час повністю втрачений. як не крути, його вже ніяк не повернути, на жаль, потрібно вже виходити заміж за того, хто є, хто пропонує і кличе стати його дружиною, – сказала своїй подрузі 28-річна Ольга, яка гуляє з двома своїми доньками 4-х і 5-річними доньками. Бо так можна і без дітей, і без своєї сім’ї залишитися.

– І про кого це ти мені хочеш розповісти зараз, про когось конкретно?

– Ой, краще б ти мене не питала цього. То я мову про подругу свою веду – Наталю. Все при ній зараз: квартира шикарна, машина дорога, робота хороша, як для нашого часу, з кар’єрою – а в особистому житті все сумно і сіро у неї зовсім.

Приходила моя подруга Наталя в неділю в гості до мене, скаржилася на своє нелегке життя. Ти, каже, щаслива, у тебе чоловік такий чудовий, дітлахи, я теж так хочу жити. А я їй сказала, що вона сама собі шукає проблеми. А вона мені відразу стала говорити, мовляв, не щастить мені в житті: одні невдахи якісь зустрічаються постійно. Заміж виходити просто нема за кого мені, от чесне слово.

– Не вірю я! Ну не може бути такого, щоб прямо всі навколо неї чоловіки такі недобрі вже, а вона лише одна така хороша.

– Ось і я їй так прямо в очі вчора сказала! Але вона себе так налаштувала вже, це дуже помітно, що говорити їй щось марно, на мою думку вона взагалі ніяк не зважала на мої слова, вона вважає, що я їй щось не те говорю. Стала Наталя мені перераховувати своїх знайомих, тих, хто ще не одружений і за віком ще не старий зовсім для неї, але всі виявляється не такі, як їй потрібно, не ті чоловіки, про яких вона мріє. Наталі ну абсолютно ніхто не підходить, все їй не так, все їй не то.

Один чоловік в свої 35 років зі своєю мамою й досі живе, коли на роботі затримується, мамі дзвонить, “відпрошується” – погано, одним словом, у нього все, мамин синочок. Другий чоловік, з яким вона нещодавно познайомилася – свій чоловік, дуже компанійський, але знайомих у нього так багато, що мало часу буває вдома, постійно гулянки з друзями його лише й цікавлять в цьому житті, такий точно в сім’ї довго не затримається, недобрий варіант.

Третій чоловік  – такий собі трішки повнуватенький і їсть вже аж зханадто багато, четвертий – тільки й роботою своєю живе, дуже відповідальний, перед начальством лише бігає, на роботі з ранку до пізнього вечора сидить, п’ятий – зовсім хорошої освіти немає, працює сантехніком, хоча й красивий чоловік, шостий – суцільні копійки заробляє і ні до чого в житті не тягнеться, його все й так влаштовує.

От коли я вислухала свою подругу, то зрозуміла, що їй пари немає на цілому білому світі, так вона собі чоловіка ніколи не знайде. Наталі важко буде в житті, вона й так і залишиться самотньою, адже шукає ідеальну людину.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩