Племінник з самого дитинства здавався мені якимось старим; коли всі хлопці були у дворі, він вишивав зі своєю мамою. Але найrірше було попереду

Брат одружився з Яною більше 20 років тому. Одне можу сказати про цю особу – вона жодного дня не працювала.Утримання сім’ї було на плечах мого брата. Не знаю чому, але брат сам запропонував дружині не працювати та займатися домом. Яна з величезною радістю погодилася. У перші роки сім’я жила дуже добре.

Брат мав процвітаючий бізнес, заробляв він пристойно, купили квартиру, машини міняли майже кожен рік, вічно відпочивали на курортах. Нині їхні доходи різко скоротилися. Але Яні все одно… У мене цілком звичайна сім’я – чоловік, двоє дітей, іпотека, старенька машина. Навіть зараз сім’я брата живе краще, ніж ми.

Я не відсиділа в декреті жодного дня: працювали ми з чоловіком усі ці роки з ранку до вечора. Звичайно, мені дуже складно зрозуміти Яну: як можна просидіти цілий день без роботи? Мій племінник, Гнат, з дитинства був дивною дитиною. Такий слухняний – що аж rидко ставало.

Конкретний приклад: коли Гнатові було півтора роки, Яна виводила його на дитячий майданчик, а сама сідала і втикалася у книжку. За всі ці роки з дитиною нічого не сталося. -Яно, а твоя дитина точно нормальна? Може, його ліkарям показати – радила я невістці…

Дивно, але Яна послухалася моєї поради: показала Гната лікарям та психологам, але жоден фахівець не знайшов жодних відхилень у розвитку хлопчика. Нині хлопець у 10-му класі. Друзів він не має. Весь свій вільний час хлопець проводить із мамою. Яна навіть навчила його вишивати!

Гнатові скоро вступати, але живе він без особливого ентузіазму. Брат із дружиною давно відклали гроші в банк для його вступу, але хлопцеві абсолютно байдуже, де вчитися – та й що буде з його життям. Мені здається, що якщо так триватиме, то Гнат ніким не стане, максимум – домогосподаркою! Але як змінити ситуацію – я абсолютно не уявляю.

КІНЕЦЬ.