Чоловік кинув нас і пішов до kоханки. Коли він повернувся, я його спеціально впустила в будинок. Через півгодини він спокійно і без слів nішов від нас і ніколи більше не повернувся.

Мій чоловік завів kоханку і вирішив кинути сім’ю. Ця дівчина була всього на два роки старше, ніж наша старша дочка. Я залишилася з чотирма дітьми, яких треба було годувати. У мене не було часу розкисати. Чоловік виніс з дому всі свої речі: він залишив тільки два ліжка і три стільці.

Я не стала благати його залишитися, не влаштовувала істерику. Просто сказала: «Незабаром у нас буде абсолютно все — і мої діти ні в чому потребувати не будуть.” Він подивився на мене з презирством і пішов. Через кілька років чоловік повернувся.

Я впустила його в будинок, навіть пригостила чаєм, незважаючи на те що, він був неприємним гостем. Діти його не впізнали, він був весь у зморшках і брудний. На його обличчі була сива борода. Вигляд у нього був просто жа хливий. За всі ці роки він ніколи не приходив і не шукав зустрічі з дітьми.

Мені вдалося вступити до університету, де змогла вивчити маркетинг: я завжди мріяла про вищу освіту. На даний момент у мене є професія — маркетолог, я отримую хорошу зарnлату і повністю забезпечую чотирьох дітей.Тепер у нас є rроші, навіть для того, щоб з’їздити у відпустку на море.

Колишнього чоловіка я нагодувала супом: було видно, що він голодує. Діти не хотіли слухати про нього, їм було все одно. У них не було бажання спілкуватися з ним. Він став зайвим у своїй родині. Йому стало ясно, що тут йому більше місця немає. Після того,як він поїв,я попросила більше не приходити.

Він залишився без даху над головою, без сім’ї — зі своєї вини. Це був його вибір. Я спеціально впустила його, щоб він побачив, що у нас є все. Коли кидають людину або принижують її, то вона збирає всі свої сили, щоб боротися і рухатися вперед — і життя її теж змінюється в кращу сторону.

КІНЕЦЬ.