Племінник (13 років) nоклав rроші на номер телефону, коли вони не прийшли до вечора цього дня, він перевірив чек і виявив, що переплутав цифри.

 

Племінник (13 років) поклав гроші на номер телефону, коли вони не прийшли до вечора цього дня, він перевірив чек і виявив, що переплутав цифри. Гроші впали на інший номер. Єгор все розповів мамі, моїй старшій сестрі Юлі.

Вона пішла в салон і написала на ім’я оператора заяву про повернення коштів, там їй відмовили, мотивуючи тим, що даний оператор залишає за собою право про рішення повернення коштів в даній ситуації. Це навіть прописано в договорі дрібними літерами.

Юля телефонувала і на гарячий номер в сервісний центр, відповідь одна і та ж «відмова». Один з операторів, з яким вона намагалася вирішити це питання, порадив зателефонувати за номером вказаним в чеку, пояснити ситуацію і попросити повернути гроші назад. Мало вірячи в успіх цієї кампанії, сестра набрала номер.

На зворотному кінці їй відповів дитячий голосок. Коли сестра розповіла про проблему голосок повідомив, що зараз дасть телефон татові. Пояснивши ще раз чоловікові всю ситуацію, що син помилився номером телефону, коли намагався поповнити баланс свого телефону, що вони хотіли б повернути гроші назад (100 гривень).

Сестра відправила фото чека, чоловік зайшов в «особистий кабінет», де побачив в історії поповнення рахунку, що гроші дійсно надійшли (дата, час, сума все зійшлося). Діалог був спокійним, чоловік погодився з тим, що діти бувають розсіяні, що треба повернути гроші.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩