Після важкого дня я завалuвся на дuван і відразу заснув. А коли розnлющив очі, переді мною стояла незнайомка, та ще й у мережuвному халаті

Повернувся я якось із відрядження і одразу завалився спати. Розплющую очі, а переді мною незнайома дівчина. Я тоді мало не наклав у штани. Достеменно пам’ятав, що зачинив двері квартири. А дівчина мені посміхнулася, руку простягла. Каже, мовляв, добрий день, я племінниця вашої дружини і тепер живу тут. Я одразу зателефонував Наталці: -Наташа, що ще за племінниця?

Ти мене чомусь не попередила? -Милий, ви бач, просто не встигла. Юля лише зранку приїхала. Мені тітка зателефонувала і дуже попросила, щоб Юля у нас пожила деякий час, поки вступом до університету займається.

Мені тоді прикро стало, що зі мною не радяться, перш ніж чужих людей у нашу квартиру пускати, але тоді я вирішив не заглиблюватись у цю тему.

Подумав, що треба й добрі сторони ситуації бачити. Якщо Юлія вдома постійно тепер у нас буде жити, то, напевно, і з господарством, і з дитиною дружині допоможе.

Але не тут було. Юлія виявилася вкрай невихованою. Вдома ходила в еротичному халатику під час відсутності дружини, білизну свою скрізь розкидала, музику гучну включала та заважала дитині спати, посуд за собою ніколи не мила, брала чужі речі без дозволу. А потім я почув, як вона розмовляє по телефону з якимсь хлопцем. Вона пропонувала йому переночувати у нас. Я тоді не витримав:

-Слухай, тебе взагалі не вчили, як треба поводитися в гостях? Це не притон тобі, щоб сюди мужиків водити. Щоб до ранку тебе тут не було, інакше сам викину твої речі з нашого дому. Дівчина сильно образилася. Наступного дня прийшла її мамка і почала мені висловлювати невдоволення, що я її дочку обра жаю, але я її виставив. Годі вже, набридло.

КІНЕЦЬ.