Після важкого дня я завалuвся на дuван і відразу заснув. А коли розnлющив очі, переді мною стояла незнайомка, та ще й у мережuвному халаті

 

Повернувся я якось із відрядження і одразу завалився спати. Розплющую очі, а переді мною незнайома дівчина. Я тоді мало не наклав у штани. Достеменно пам’ятав, що зачинив двері квартири. А дівчина мені посміхнулася, руку простягла. Каже, мовляв, добрий день, я племінниця вашої дружини і тепер живу тут. Я одразу зателефонував Наталці: -Наташа, що ще за племінниця?

Ти мене чомусь не попередила? -Милий, ви бач, просто не встигла. Юля лише зранку приїхала. Мені тітка зателефонувала і дуже попросила, щоб Юля у нас пожила деякий час, поки вступом до університету займається.

Мені тоді прикро стало, що зі мною не радяться, перш ніж чужих людей у нашу квартиру пускати, але тоді я вирішив не заглиблюватись у цю тему.

Подумав, що треба й добрі сторони ситуації бачити. Якщо Юлія вдома постійно тепер у нас буде жити, то, напевно, і з господарством, і з дитиною дружині допоможе.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩