Кожен понеділок чоловік дає мені смішну суму, мовляв, на весь тиждень. А коли я прошу трохи більше, він зрuвається з ланцюrа.

 

Потрібно просити чоловіка , щоб той дав rрошей. Не розумію: мені одній треба просити жадібного чоловіка, щоб він дав мені rрошей чи це у всіх так? Він щопонеділка дає мені якусь смішну суму і якщо мені треба більше, то це переходить у сkандал.

Все починалося з подарунків, квітів та гарних залицянь. Але казка тривала недовго, тому що через два місяці я переїхала до нього — і ось тепер живу під його опікою. Він дає мені мізерну суму, яку я не можу ні на що витратити. Цих rрошей не вистачає навіть на манікюр, що говорячи про одяг.

За покупками ми ходимо разом, і він оплачує все сам, набиваючи холодильник шкідливою їжею, яку я навіть не їм. Сам він любить смачно поїсти і весь час дивується, чого мені не вистачає, коли в будинку повний холодильник. Я намагаюся пояснити, що rрошей, які він дає мені, не вистачає ні на що. Він каже, щоб я йшла на роботу та оплачувала всі свої бажання сама. Але як же мені це зробити , якщо

нікому більше доглядати будинок. Я завжди смачно готую, доглядаю його як можу, прибираю. А він каже, що моя робота не варта і тих rрошей, які він мені дає. У нього є колишня дружина та 2 дітей від першого шлюбу. Для них йому чомусь не шкода – він їм щомісяця дає гроші. А мені каже, щоб я йшла на роботу і він поділить зі мною деякі домашні обов’язки. Як чоловік може займатися домашніми справами?

Нічого хорошого з цього не вийде, я гадаю. Я дуже люблю чоловіка, і в решті у нас немає жод них проблем. Але брак фінансових коштів мене постійно турбує, і я вже не знаю, як бути і як йому пояснити, що мені не потрібна робота, а гроші, щоб бути привабливою і красивою для нього.

КІНЕЦЬ.