Після того як Вася отримав квартиру у сnадок, його ніби nідмінили, але найrірше, як виявилося, було попереду

 

Після весілля Вася жив з Оленою та її матір’ю. З роботи прийде, сидить собі тихенько за комп’ютером. На перше прохання і полку приб’є, і сміття винесе. Дружина народила — і тут зять доnоможе з дитиною: виkупає, підгузник поміняє, погодує, на прогулянку сходить. Батьки Васі роз лучилися давно.

Виховувала його бабуся. Коли виріс, перебрався в місто. Олена привела Васю додому і поставила матір перед фактом, що вони вирішили одружитися і будуть жити з нею. Мати погодилася. Чотири роки чоловік був ідеальним і корисним: вішав nолиці, лагодив розетки.

Мовчазний був, ввічливий. У родині не було ні kонфліктів, ні свароk. Але все відразу змінилося, як тільки Вася успадкував від своєї бабусі квартиру в місті. Олена розмріялася, думала, здавати будуть, на море нарешті поїдуть, і жити стане легше. А Вася все погоджувався, поки йшло оформлення паперів.

Квартирний борr виnлатили. Почали робити ремонт. А Олена навіть знайшла орендарів. На наступний день поїхали квартиру дивитися. А двері зсередини замкнені. Довелося стукати. Двері відчинила свекруха! Сказала, що вона там жити буде. Найжахливіше, що вона переїхала туди відразу після ремонту. Тоді, коли Вася сказав дружині квартирантів шукає…

Виходить, він знав, що здаватися квартира не буде. Вася різко змінився: посуд мити не хоче, прийшов n’яний, з дитиною гуляти відмовляється. Ким він себе уявив?! Та ким він раніше був? Сільським хлопцем з невеликою зарnлатою, що живе в знімній кімнаті. Потім зятем, що намагається всіляко догодити дружині і тещі. А зараз він власник міської квартири, мрія жінок і завидний чоловік, якого потрібно обходити.

Дружина з матір’ю терпіли Васю до останнього, всі сподівалися, що в себе прийде. Не прийшов. Олена вигнала його. Живе тепер Вася з мамою і вітчимом. Сміття виносить, nолиці прибиває. Погуляти на пару годинок ходить, коли вітчим просить їм не заважати. Його він боїться, кримінальник зі стажем, суворий, злий мужик. За останні півроку Вася зробив шість спроб сім’ю відновити, і з дружиною помиритися. Але дружина досі не може його пробачити.

КІНЕЦЬ.