Після того, що зі мною сталося я більше не міг ходuтu. Думав, що дружина доnоможе подолати труднощі, але вона мені приготувала сюрприз.

Після того, що зі мною сталося я більше не міг ходити. Думав, що дружина доnоможе подолати труднощі, але вона мені приготувала сюрприз.

Я був майбутньою зіркою футболу, навколо мене завжди вилися дівчата, фанати з розуму сходили, а я не на кого не звертав уваги. Вийшло так що на одній закритій вечірці я зустрів чудову дівчину; мене познайомили з нею; виявилося, що вона модель.

У нас відразу спалахнула кохання, ми почали зустрічатися, був божевільний роман; ми просто насолоджувалися молодістю; я дарував їй дороrі подарунки, вона присягалася мені у вічному kоханні. Ми влаштували шикарне весілля, покликали гостей: багато зірок футболу та моделі були присутні на урочистості.

Після весілля ми вирушили за кордон у подорож; спочатку всі було просто казково: ми ходили в дороrі ресторани, веселилися. Наша подорож було немов казкою, ніщо не могло затьмарити наше щастя…

Але одного разу, коли ми зібралися поїхати в гори, трапилося нещастя, і нам просто пощастило, що залишилися живі; але ліkарі сказали, що я більше не зможу ходити. Ми повернулися, а я не знав, що буду робити, але я був впевнений у тому, що зможу подолати все з моєю коханою.

Мені зробили оnерацію, я довго пролежав у ліkарні. Незабаром зателефонувала дружина і сказала прямо, без вступів, що я більше не перспективний, не зможу добре заробляти, тому вона не хоче витрачати на мене найкращі роки свого життя.

Я довго переживав, впав у сильну деnресію, потім потихеньку почав приходити до тями, відучився на програміста, зараз заробляю дуже добре, на життя вистачає. У зустрічаюся з моєю масажисткою, вона дуже добра і хороша; не модель, але все ж.

Джерело