Після святкування дня народження друга чоловік моєї сестри несподівано зник і тільки через два місяці повернувся додому

 

Три місяці тому я їздила до сестри у гості. Наталя жила у іншому місті і ми з нею не часто бачились, тому сестра дуже зраділа моєму приїзду. Вона зустріла мене на автовокзалі і ми разом поїхали до неї додому. А коли ми прийшли до квартири я побачила, що Наталя приготувала багато смачних страв. Вона хотіла, щоб мені було комфортно у неї вдома.

Я заздалегідь купила подарунки сестрі, її чоловіку і племіннику. Але віддати подарунок я змогла тільки Наталі і її синові, бо Володимира в квартирі не було. Я думала, що він на роботі, але сестра сказала, що її чоловік пішов два місяці тому на день народження друга і не повернувся.

У день коли пропав Володимир син моєї сестри захворів і вона не змогла піти разом з чоловіком на святкування. Наталя залишилась доглядати Павла, а Володимир пішов привітати друга.

Коли ввечері чоловік не повернувся моя сестра почала хвилюватись. Вона зателефонувала до Володимира, але він не брав слухавку. Наталя усю ніч не могла заснути, вона чекала на чоловіка, але він не прийшов. Вранці вона знову зателефонувала до нього, але він був поза зоною досяжності.

Сестра телефонувала до їхніх знайомих, які були на святкуванні, але ніхто не знав де зараз її чоловік. Вони в один голос говорили, що святкування закінчилось о двадцятій годині і вони усі поїхали додому.

Володимир повернувся додому через два місяці. Він спочатку не хотів розповідати де він був, але Наталя і так усе знала. Їй розповіла її подруга, яка була на святкуванні.

Виявилось, що біля Володимира увесь вечір крутилась сестра винуватця свята. Вона після святкування попросила чоловіка Наталі провести її додому, а потім запросила до себе. Так і вийшло, що він залишився ночувати у цієї дівчини.

Коли Володимир зранку прокинувся, то його обнімала Уляна. Чоловіку було дуже соромно і він не знав, як пояснити свою зраду дружині. Тому він вирішив жити разом з новою знайомою і додому не повертатись.

Через декілька тижнів молоді люди почали часто сваритись через дрібниці, а через два місяці Уляна вигнала Володимира з квартири. Ось тоді він повернувся додому і просив пробачення в Наталі. Він думав, що дружина усе зрозуміє і пробачить, але вона не змогла пробачити зраду.

Зараз моя сестра виховує сина сама. Вона більше не хоче бачити Володимира і їй не потрібен безвідповідальний чоловік.

КІНЕЦЬ.