Після школи я більше не чув про Володю. А в день мого весілля, коли дружині потрібен був макiяж, до нас прийшов візажuст. Я глянув на нього і сkам’янів

 

Як таке часто буває, наш клас після випускного розійшовся по різних країнах і містах. З деякими однокласниками я до сих пір близько спілкуюся, з іншими і в шкільні роки не спілкувався. Ні, ну з якого дива я повинен спілкуватися з людиною, якого доля відправила в один клас з тобою.

Все б нічого, але був у менє один однокласник, Володимир, якого всі ніжно називали Володею, адже він виглядав, як милий дресировані пудель. Володя вчився на одні 5, з-за кожною 4 він nлакав, бо знав, що йому мати влаштує за цю оцінку. До речі про матерь : та приходила в школу майже кожен день, тримала кожен вдих і видих Володі під контролем.

Той ходив завжди в випросованому класичному одязі, в блискучих чорних туфлях і тримав гребінець в кишені, щоб не дай Бог ні один волосок не стирчав на голові. Ми всі дуже жаліли його, але ніколи не знущалися, адже знали, з якими труднощами йому все дається.

Його мати була впевнена, що син стане економістом швидше, якщо буде весті себе, як 70-річний старий королівських kровей. Як і очікувалося, Володя закінчив школу, з червоним дипломом. Далі про нього я не чув. Я ж після школи почав працювати у гаражі: ремонтував машини. Мені було важливіше стабільно заробляти, а не вибиватися в люди через університет.

Потім я став особистим водієм і став доглядати за машинами свого боса. На початку цього року я одружився на своїй дівчині, з якою зустрічався 3 роки. Ну, як дівчата люблять, у неї була примірка сукні, волосся, макіяжу – все, що можливо. Коли за тиждень до весілля до неї пови нен був прийти візажист, у мене був вихідний, і я був вдома з нею. Так от заходить візажист в нашу вітальню, і я не вірю своїм очам.

Це був Володя! Виявилося, що після закінчення школи серце матері не витримало (напевно, вона не побачила там ли лежить волосся на голові сина на врученні дипломів). Хлопець 2 роки не приходив до тями. Він почав мандрувати по підробітоках. Потім наш Володя одружився, і його дружина розгледіла в ньому талант. Володя завжди любив малювання. У нього це виходило чудово. Звичка робити все ідеально і любов до роботи зліпили з нього візажиста, до якого зараз записуються за півроку.

КІНЕЦЬ.