Після розлу чення з чоловіком він мені не допомагав із сином. А коли мене скоротили на роботі, то я взагалі лишилася без грошей, і тут як янгол з небес з’явилася колишня свекруха

 

Ми з чоловіком були давно у розлу ченні. Він мені із сином особливо не допомагав. Ми жили моєю зарплатою, дуже скромно. Нам ледве вистачало грошей на найнеобхідніші речі. А сталося так, що мене скоротили на роботі, і я лишилася майже без грошей. У сина не було зимової куртки, торішня куртка вже мала йому. А мої зимові чоботи були настільки старі, що майстер уже не зміг їх підклеїти. Але в той же час я ніколи нікому не скаржилася і в борги не влазила. Хоча з чоловіком ми були у розлученні вже багато років, але з колишньою свекрухою ми завжди добре спілкувалися. Вона була мені як мати. Вона завжди нас любила, і ми її дуже любили та поважали.

Вона була улюбленою бабусею мого сина, і я ніколи не перешкоджала їхньому спілкуванню. Ми їздили до неї на всі свята і просто так, щоб по господарству допомагати, чи на городі. Того дня ми теж зайшли до неї на вечерю. Вона була дуже рада нам. А на вечері на нас чекав сюрприз. Так як свекруха одразу помітила, що рукави куртки онука вже короткі, принесла гаманець і віддала нам гроші на куртку. Хоча я відмовлялася їх брати, але вона наполягла. А після цього вона принесла якісь папірці і сказала, що заповіла будинок онукові.
Я дуже здивувалася цьому, адже ніколи не чекала такого повороту. У неї був син, а вона вирішила заповідати одразу онукові. Виявилося, що синові з коханкою нема де жити і вони хотіли переїхати до них. Але вона вирішила заповісти все онукові, щоб не залишати безвідповідальному синові нічого. Нехай живе зі своєю коханкою, де йому заманеться. Додому ми із сином поверталися переповнені емоціями. Хто міг би подумати, що вона приготувала для нас такий сюрприз? Ми її дуже любимо і хочемо, щоб вона ще довго жила та радувала нас. Адже не кожна бабуся так ставиться до онука та ще й до невістки.

КІНЕЦЬ.