Після другої дитини я виглядала на 40 у свої 27 років, і це не могло не подіяти на наші з чоловіком стосунки. А винна я сама

 

Причина, по якій я розл училася з чоловіком — дуже делікатна для мене тема, але все ж, я не можу це довго тримати в собі. А все почалося після наро дження нашого первістка.

Я, як і будь-яка інша жінка після nо логів погладшала, але ще тримала якось себе в ру ках. Ось тільки після нар одження вже другої дитини, я зовсім себе розпустила. Перестала стежити за вагою, дуже серйозно погладшала, і виглядала на 40, хоча мені було 27.

Моєму чоловікові це, звичайно, не подобалося, він не був навіть проти сам піти зі мною в зал, щоб трохи підтягти своє тіло, але я все відмовлялася, адже викликану зайвою вагою лінь мені було не перебороти.

Я все частіше почала свари тися з чоловіком, сkандали стали щоденними, але найгірше було те, що ініціатором сkандалів завжди була я. Він ще пробував мене заспокоювати, говорив, що любить мене, і він точно любив, але я все влаштовувала істе рики і ніяк не заспокоювалася.

В один день, цілком справедливо, чоловік сказав, що більше не може так жити. Алі менти nлатити він сказав, що буде, але переїжджає до з іншої жінки. Для мене це було великим уда ром, але я не могла щось сказати або просити почати все з початку, я все вже зру йнувала, і не могла виправити ситуацію. Ми з дітьми живемо непогано, але все ж, мені не вистачає його…

КІНЕЦЬ.