Після чергової нагоди з невдалими сусідами, ми вирішили куnити нову квартиру в хорошому районі. І тут втрутилася свекруха

 

Мені пощастило в тому плані, що коли я виходила заміж, не довелося влазити в борrи через житлоплощі. Мені батьки подарували однукімнатну квартиру біля університету. Поки я вчилася, то мешкала в ній.

А ще мені від бабусі дісталася двокімнатна квартира, яку я здавала в оренду. Але після весілля я із чоловіком переїхали до квартири його батьків. Свекри вирішили, що їм краще пожити у заміському будинку.

А ми оселилися в їхній трикімнатній квартирі. Все б нічого, та тільки район, де жили свекри, мені зовсім не подобався. Тут завжди ходили якісь незрозумілі особистості, дивні сусіди.

А коли я наро дила, то мені взагалі було страшно ввечері з дитиною вийти на подвір’я погуляти. Ми вирішили, що треба переїхати в мою двійку.

Але потім я дізналася, що знову ваrітна. З двома дітьми жити в двійці-не вийде. Поки що почекали з переїздом. Якось чоловік поїхав у відрядження на тиждень. Він часто їхав, але цього разу все склалося не так гладко.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩