Під час весілля Іра відчувала на собі погляд того хлоnця, а коли на ранок вона пішла в будинок батька, на її подив хлопець теж опинився там

 

Ірина втратила свою маму, коли їй було всього 12 років. Це був важкий уда р не тільки для Ірини, але і для її батька, для якого дружина була центром усього світу. Батько і дочка тільки через 7 років змогли хоч якось прийти в себе після втрати. На той момент батько Ірини вже знайшов собі нову дружину, яка, звичайно, не стала заміною її дружини, але та його розуміла і вміла підтримувати.

Ірина також була присутня на весіллі батька і була щиро за нього рада, адже той нарешті зміг хоч якось відволіктися від думок про втрату близької людини і знайти своє щастя. На весіллі Ірина добре повеселилася, і помітила, що весь вечір на нього дивився якийсь хлопець, на вигляд досить симпатичний, виглядав, як її одноліток. Вони познайомилися після весілля, весь вечір гуляли і навіть сходили в кіно.

Лише на ранок, коли Ірина хотіла відвідати батька з його новою дружиною, вона зустріла там того самого хлопця. Ірина запитала, мовляв, що ти тут робиш, а той відповів, що прийшов навісити свою матір. З’ясувалося, як ви могли здогадатися, що цей самий хлопець — це син мачухи Ірини, або ж просто її зведений брат.

Дізнавшись це, Ірина вдосталь посміялася з братом, адже весь цей час проводячи разом, вони навіть не здогадувалися, хто вони один одному.

Джерело