Під час свята дочки, я помітила, що свекруха поводиться якось див но. Вирішила я застати її однієї і дізнатися nричину. Її слова мене вразuлu

На другому курсі я познайомилася з Іваном по класиці – в соцмережах. Ми спочатку листувалися 24 години на день, потім почали зустрічатися, а через пару місяців Іван запропонував мені переїхати до нього. Згодом я дізналася, що вагітна, коли була вже на 2-му місяці.

Тоді ми зіграли весілля: не пишну, звичайно, нам ледве грошей на звичайну вистачило-зібрали найближчих в скромненькому ресторані, відзначили наш день, та й все. Щоб ви розуміли, я тоді вчилася в педагогічному університеті, жила в гуртожитку, так як грошей на знімну квартиру не було. Я писала Реферати курсові на замовлення, щоб у мене були гроші на їжу хоча б.

Мій батько покинув нас, коли нам зі старшою сестрою було 2 і 6 рочків. Після цього мама абияк тягнула нас на собі без будь-якої доnомоги. За гроші, вручені від рефератів, я примудрялася іноді і мамі доnомагати… Так ось, після весілля свекруха оточила мене турботою і ласкою, саме поетом я незабаром стала називати її мамою.

Свекруха куnувала мені одяг, взуття, оплачувала мені процедури в салонах, щоб я себе в край не запустила. Вона була завжди поруч, готова була у всьому доnомогти. Зараз нашій Насті 6. На п’ятиріччя дочки я вирішила влаштувати їй свято: замовила куnу декорацій в Інтернеті, фотографа і величезний торт із зображенням дочки.

Я запросила всіх наших родичів і друзів сім’ї. Свекруха протягом усього свята ходила сама не своя. Вона намагалася цього не показувати, але я ж бачила, як вона дивиться в одну точку, поки всі веселяться. Залишившись з нею наодинці на кухні, я запитала, що ж сталося. Відповідь свекрухи мене вразив. — Мій син зі шкіри геть лізе, заробляє, як може, а ти такі свята влаштовуєш, сама ж нічого не заробляєш. Не по-божому це…

Після цього я відчула себе жа хливо. Свято було зіпсоване для мене, але подивившись на все очима свекрухи, я зрозуміла, що вона права. Незабаром я знайшла собі роботу і почала заробляти на свої потреби. Я перестала називати свекруха мамою, але так-то на неї не образилася, адже в цілому вона все сказала, як було.

КІНЕЦЬ.