Останнім часом чоловік став пізно приходити додому, іноді не відповідав на дзвінки, чого раніше не сnостерігалося. Карина не могла повірити, що чоловік їй 3раджує. Але виявилося.

Останні кілька тижнів душу Карини мучили сумніви. Чоловік став якимось дивним. Вони в шлюбі вже чотири роки, у них дворічний син. Карина чоловіка дуже любить. Він завжди теж був до неї дуже уважний. Але останнім часом він став пізно приходити додому, іноді не відповідає на дзвінки, чого за ним раніше ніколи не спостерігалося.

Карина не могла повірити, що чоловік їй зраджує. Невже він зміг на таке піти? Жінка не могла знайти собі місця від великої кількості переживань. Втомившись мучити себе, вирішила розповісти про свої думки подрузі. Катя вислухала її уважно і замислилася. — Начебто всі факти на обличчя, але мені все одно складно у все це повірити.

Я ж Іллю давно знаю. Він так в тебе закоханий. Мені здавалося, що ось він справжній приклад сімейного, вірного, люблячого чоловіка. — Катя, він вчора закрився у ванній, включив воду і з кимось по телефону розмовляв! — Та годі тобі… — Так, я сама чула, правда, не могла розібрати слів. — Ну це дійсно дуже підозріло.

А що він говорить щодо затримок на роботі? — Що роботи багато. У мене ніяких доказів немає, але на серці неспокійно. Після відходу подруги Карина готувала себе до серйозного діалогу з чоловіком. Пора все з’ясувати. Вона чекала його з роботи, щоб висловити все, що думає. Несподівано подзвонили в двері. На порозі виявилися незнайомі чоловіки з великою коробкою.

Спочатку жінка вирішила, що вони помилилися адресою, але за документами все було вірно. Це була посудомийка, про яку Карина давно мріяла. Коли чоловік повернувся, він поцілував дружину. — Тобі сподобався мій подарунок? Я взяв додатковий підробіток, щоб купити тобі посудомийку.

Я знаю, що ти її дуже хотіла. З річницею весілля! Невже ти забула яка сьогодні дата? Карина розтанула. Всі сумніви відразу зникли. Її чоловік не стане їй зраджувати.

Джерело