Ольга із подивом виявила, що продукти з холодильника кудись зникли. А потім посеред ночі вона прокинулася через дивний шум із кухні.

 

Ольга прийшла додому з роботи та застала свого чоловіка Андрія та його друга на кухні.

Ольга не була знайома з усіма родичами та друзями, але знала, що друг Андрія, Саша, був якимсь його далеким родичем, чи то троюрідним братом, чи племінником тітки Андрія.

Вони щось обговорювали, коли Андрій попросив вечерю у Ольги. Вона підійшла до холодильника подивитися, що в них залишилося.

На жаль, залишилося зовсім небагато продуктів. Вона з жа хом усвідомила, що пельменів немає, незважаючи на те, що купила чотири упаковки лише два дні тому. Ольга згадала про пакет у коридорі, який вона поклала туди раніше, та швидко пішла перевірити.

На свій подив, вона виявила в пакеті пельмені, макарони, компот і дві банки огірків, про які сама забула. Вона швидко все прибрала та повісила пакет на гачок у коридорі.

Однак, прокинувшись посеред ночі від шуму, вона виявила, що Сашка риється в холодильнику, дістаючи звідти пельмені, ковбасу, молоко та сметану.

Вона зрозуміла, що всі продукти все-таки були в холодильнику та на кухні, і хтось їх спеціально залишив у коридорі. Ольга розповіла Андрію про цей інцидент наступного ранку. Чоловік вибачився і пояснив, що Саші нема де більше зупинитися, оскільки батьки виселили його.

Дізнавшись про крадіжки продуктів, він пообіцяв, що це був перший і останній раз. Андрій дотримав свого слова, і вони більше ніколи не бачили Сашка.

Але Ольга все одно була засмучена і попередила Андрія, що, якщо вона колись знову побачить несподіваних гостей у їхній квартирі, то вони вийдуть за двері з тим, з ким прийшли.

Ольга завжди була готова до подібних ситуацій, маючи в морозилці зайві пельмені та купуючи їх на розпродажі, але вона не була готова ділитися ними з несподіваними гостями, які, до того ж, мали схильність до крадіжки.

КІНЕЦЬ.