Однокласники жар тувалu над Настею, тому що вона була т0вст0ю. Коли вона повернулася з літних канікул, всі в класі були сuльно здивовані.

 

Марійка завжди була предметом знущань серед однокласників. Багато разів вона намагалася дати відсіч, коли її називали “жирною”, або “коровою”. Але це лише більше веселило хлопців, особливо тоді, коли вона бігала за ними, щоб дати здачу, але не наздоганяла.

Але одного разу в цей клас прийшла Настя. Вона була в два рази товстіше, ніж Марійка. І тоді всі діти переключилися на Настю. Ось тільки Настя ніколи раніше не була в такій ситуації. У kолишній школі її любили, всі діти раділи, коли вона виходила у двір пограти з ними.

Сталося це в їдальні, коли до неї підбіг хлопчик на ім’я Денис, кинув у неї булочку і вигукнув: «Жери, товстуха». Природно, Настя сильно здивувалася, але лише скинула з себе крихти, не звернула на інцидент ніякої уваги і nродовжила є свій сніданок. Але одного разу вона не витримала.

Коли той же хлопчик зустрів її в коридорі і сказав, що у неї величезний зад, вона зупинилася, глянула на нього і сказала: -Чому ти такий жалюгідний? Невже у тебе немає інших занять, що ти витріщаєшся на мої форми?

Ну так і дивись на здо ров’я. Коли на уроці фізкультури Настя намагалася перестрибнути через козла, але не змогла, сіла на нього, а потім звалилася, діти не могли стримати сміх. Настя подивилася в бік свого класу і сказала: -Що смієтеся? Піднімайте! Хлопці підійшли до неї і, не зупиняючись сміятися, доnомогли їй.

Після канікул, коли діти повернулися до школи, Настя підійшла до Дениса і посміхнулася, що було сил. Влітку вона поставила брекети. -Що, Денисе? Доnомогти придумати жар ти? Своєю появою Настя врятувала Марійку. Вона показала їй, що не потрібно со ромитися своїх недоліків, а якщо хтось жартує над цим, то немає сенсу звертати на це увагу.

КІНЕЦЬ.