Одного разу до мене додому прийшла колишня дружина чоловіка. Вона простягнула мені свою сумку і капелюх, вимагала кави без цукру. Я залишилася відкритим ротом до того, як Андрій підійшов до мене.

 

Накупила я в той вечір в магазині багато всього і дещо як йшла до будинку з двома великими пакетами. Тут мене наздогнав чоловік, взяв мій пакет, потім другий і сказав: — Чому ви себе не любите? — Ну з чого ви взяли? — Навіщо дозволяєте собі такі тяжкості тягати.

Я запросила галантного чоловіка на чашечку чаю, так Андрій залишився у мене вдома назавжди. Він був просто ідеалом моїх мрій, весь начитаний, розумний, з характером. Ми одружилися через півроку нашого знайомства. Якось раз у двері хтось довго стукав. Я відкриваю, а переді мною стоїть елегантна висока жінка в чорному облягаючому платті.

Вона зняла свою капелюх і простягнула мені сумочку. — Ну що ти стоїш? Я ж дала свій капелюх з сумочкою, можеш прибрати їх… що за прислуга зараз пішла… Жінка без попиту пройшла на кухню, було зрозуміло, що їй знайома квартира Андрія. Я прийшла в себе від такого нахабства і пішла за жінкою.

— Зробіть мені каву, я п’ю без цукру, — скомандувала жінка і подивилася на мене. — Наталі, ти не так зрозуміла, це моя дружина Андрій підійшов до мене і міцно обійняв.

— Серйозно … вона? Боже, Андре, ти старієш. — Як і ти, Наталі. Андрій мені пояснив, що Наталі його колишня дружина. Вона вважала, що навіть колишнє подружжя можу спокійною ходити один одному в гості, але через її ставлення до мене Андрій вирішив, що їй більше не місце в нашому домі. — У тебе сильно змінився смак, Андре… бажаю тобі щастя. Після цього Наталі ми більше не бачили.

КІНЕЦЬ.