Маша з подругою стежила за чоловіком, так як він після роботи кудись їхав кожен день. Вони побачили, як він зайшов у якийсь цех. Подруги рвонули за ним, вбігли в приміщення і як почали на нього кричати, але через пару секунд замовкли

 

Маша і Семен вже більше 20 років жили разом. У них вже народилося двоє дітей. Донька вступила на бюджет до університету. А ось синові навчання не давалася, він після дев’ятого класу відучився на зварника. Семен працював на розвозці хліба по селу і сусідніх селах, а Маша була вчителькою в школі. Обидва любили свою роботу. Семену було добре, він о 12 годині дня вже закінчував, йшов додому, готував обід і чекав дружину зі школи. А Маша працювала разом зі своєю подругою дитинства – Ганною. Тому разом працювалося веселіше. Але останнім часом Семен став кудись йти після своєї роботи, повертався додому він пізно.

Тільки вечеряв і лягав спати. Це було дивно, при чому сам Семен нічого не говорив про те місце, куди він ходить. — Зраджує, ось сто відсотків я тобі кажу, що він зраджує. Така у чоловіків порода, вони всі рано чи пізно починають ходити наліво, — говорила подруга Анна. — Ну і що мені тепер робити? — А ми його візьмемо на гарячому, так вже нехай сам вирішує, — запропонувала Ганна. Обидві подруги стали стежити за чоловіком Маші. Після своєї роботи він поїхав кудись за село. Доїхав до пустельного місця, залишив машину, далі пішки пішов. Подруги, ховаючись за деревами, теж пішли слідом. Семен зайшов у якийсь цех.

Подруги рвонули за ним, вбігли в приміщення і як почали на нього кричати,але через пару секунд замовкли. У цеху працювали чоловіки, кували залізо. — Ви що тут взагалі робите? — А ти що тут забув, Семене? Виявилося, що Семен вирішив зробити Маші подарунок. Цього року у них ювілей весілля, так ще й ювілей у самої Маші — 45 років, тому Семен знайшов підробіток, щоб дружині золоте колечко купити. Вирішив Семен сюрприз зробити, але через фантазії Анни сюрприз не вдався.

КІНЕЦЬ.