Ніні довелося одній доглядати за хво рою свекрухою. А остання довела і саму невістку до ліkарні.

 

У Лідії Миколаївни почала губитися пам’ять. Поки хво роба була на самих початкових стадіях, вона ще жила одна, але після одного випадку родичі зрозуміли, що пора забрати стареньку до себе. Лідія Миколаївна забула вимкнути газ і залишила суп на вогні, а сама вийшла подихати свіжим повітрям перед сном. Благо, пожежі вдалося уникнути, але так могло везти не завжди, ось і було прийнято вищезазначене рішення. У бабусі було 2 дітей: старша дочка, Анна, і молодший син – Олег. Анна відразу дала зрозуміти, що мати до себе забрати вона не може, адже вона працювала з раннього ранку до nізнього вечора, діти вчилися в іншому місті, а чоловік теж працював, до того ж, не йому ж було доглядати за Лідією Миколаївною?!

Ось з сім’єю Олега справи йшли трохи краще. У нього було 2 дочок, які могли б спати в одній кімнаті, а дружина, Ніна, працювала на удальонці. Фі нансові питання було вирішено ділити навпіл. Лідія Миколаївна оселилася в кімнаті однієї з онучок. Ніна за нею доглядала, все було добре в перший час. Взагалі, Ніна була дуже доброю і турботливою жінкою. Вона сама розуміла, що свекрусі варто жити з ними, так що Олегу не довелося навіть умовляти дружину. Спочатку Лідія Миколаївна навіть доnомагала невістці з домашніми справами. Вона прекрасно справлялася з легкими справами. Потім Лідія Миколаївна перестала впізнавати своїх родичів, а після, їй почало здаватися, що від неї ховають їжу, і тому часто забирала з собою продукти в кімнату.

Ніна не справлялася з усім одночасно, вона ж і працювала паралельно з домашніми клопотами… Вранці вона доглядала за свекрухою, займалася своєю домашньою роботою, а вночі працювала, адже клієнти чекали свої замовлення в належні терміни. Зовиця на доnомогу ніколи не приходила. Вона виправдовувалася тим, що у неї є тільки один вихідний, який вона витрачає на накопичені справи. Одного разу Лідія Миколаївна впала і зламала собі стегно. Їй зробили оnерацію, після якої старенькій не можна було з місця вставати. Тоді Ніні стало особливо важко. Весь день вона витрачала на капризи хворої свекрухи, але і ніколи не злилася, адже розуміла, що не вона собі вибрала таку долю. Нещодавно Ніна зомліла. Добре, хоч чоловік опинився поруч і викликав швидkу. Олег сам з мамою не справляється, до того ж він навмисне пізно приходив додому з роботи, щоб не бачити маму-маразматика. Що буде далі-незрозуміло.

КІНЕЦЬ.