Ніка сумно подивилася на Павла. Він прочитав в її очах: щось сталося. Напевно, чоловік Ніки дізнався про них. Однак жінка збиралася повідомити про щось інше

 

Ніка зустрілася з Павлом зовсім випадково, у клубі. Він був тренером з фітнесу. Відразу звернули увагу один на одного. Павлові запала в самісіньке серця енергійна, цікава дівчина, що щебетала серед інших, як пташка. А їй сподобався він, мужній та напрочуд симпатичний.

Увечері, коли виходили з приміщення клубу, познайомилися. Павло вирішив не втрачати таку дівчину, тому відразу запросив до кав’ярні. А потім були нові зустрічі. Спочатку це були побачення у парку, ресторанах, на березі річки. А вже потім поїхала Ніка і до Павла додому. Так і почали вже зустрічатися у нього на квартирі, адже він сам мешкав.

Чоловік закохався у Ніку. Лише одне його дивувало: вона ніколи не бажала залишатися на ніч у нього. Завжди поспішала додому. Як її не вмовляв Павло, дівчина не погоджувалася.

А потім Павло вирішив їй запропонувати стати його дружиною. Купив золоту обручку, організував вечерю на двох при свічах. І якраз у цей день й розкрилася вся правда. Було вже зрозумілим, чому Ніка не залишалася до ранку. Виявилося, що вона була заміжньою. Йти від чоловіка Ніка не збиралася. Він був підприємцем, зранку й до ночі був на роботі. У них була донька, з якою сиділа бабуся, мама Ніки.

У жінки було багато вільного часу, тому вона могла проводити його з Павлом будь-коли. Чоловік у її справи не ліз. Він думав, що займається собою та інколи волонтерською діяльністю. Ніка говорила, що з чоловіком її майже нічого не пров’язує, що навіть бачиться з ним рідко. Однак розлучатися з Володею вона не хотіла.

Павло спочатку хотів спалити всі мости у їхніх стосунках, але кохання не давало йому це зробити. А потім вже була звичка – бути просто коханцями.

Якось Ніка прийшла сумна. В її очах Павло прочитав: щось сталося. Напевно, її чоловік врешті-решт дізнався про них. Однак Ніка хотіла йому повідомити зовсім іншу звістку:

– Пашо, я вагітна. Це дитина не від чоловіка.

Павло не очікував почути таку новину. А потім він оговтався і промовив:

– Не знаю навіть, що тобі й сказати. Роби, як забажаєш.

Більше Ніка не бачилася з Павлом. Вона сподівалася, що він якось підтримає її, порадить, що робити. Однак цього не сталося.

Ніка так і не пішла від чоловіка. Народила сина.

Павло потім намагався знайти з нею зустріч та побачити дитину. Але Ніка цього не хотіла. Вона була ображена за його байдужість і безвідповідальність у той момент, коли вона сказала йому, що вагітна.

КІНЕЦЬ.