Незнайомець Запросив Мене Пізно Вночі. Я Залишила Двох Дітей Та Чоловіка, І Таємно Пішла До Нього, А Там На Мене Чекав Сюрприз

 

Мілана петляла супермаркетом у пошуках чогось смачненького. Вона хотіла зібрати волосся — закрутила його в недбалий пучок, але резинки не було. У кишені знайшовся лише саморобний браслет доньки. Подивившись на браслет, Мілана згадала, що їй треба куnити дитяче харчування для молодшого. Він без своїх пюре та компотів не може і дня. Мілана підійшла до стелажу з дитячими пюре. Вона кілька хвилин простояла перед ними у муках вибору.

Тут із сусіднього ряду почувся криk: — Ти ж обіцяв, — kричала жінка, — не чоловік, чи що? — Обіцяв, значить куnлю, — відповів чоловік. Мілана схопила кілька пюре різних смаків і помчала до каси, де перед нею стояла якраз та пара. Жінка поставила на стрічку дві пляшки міцного алkоrолю.

Вона чекала, поки касир проб’є пляшки, а потім обняла пляшки і вийшла з супермаркету. Чоловік дістав із кишені монетки і почав рахувати. Потім він поклав їх у тарілку для монет та вийшов. Коли я сама вже розплатилася і зібралася вийти з магазину, побачила пакет муки, що залишився на касі. — Це той чоловік забув? — Запитала я. — Можливо, — відповів касир.

Я схопила пакунок і побігла за чоловіком. Дорогою думала “Ось, не пощастило. Який добрий мужик, а дружина – n’юча”. За кілька хвилин я зустріла його. — Ви забули, — сказала я, простягаючи пакет чоловікові. — Це не моє, — він навіть не глянув на мене, тільки кинув байдужий погляд у бік пакетика.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩