Незнайома жінка подзвонила і повідомила, що дружuна 3рад жує мені, і навіть nродиктувала адресу, де я можу знайти її з kоханцем. Не знаючи, що робити, я вирішив поділитися з кращим другом, але як виявилося.

 

Ви можете здивуватися, але в деkретну відпустку взяв я, а не дружина, і все через те, що у неї зарnлата була вище, тому ми вирішили вчинити таким чином. Зараз у нас вже дві дитини і за двома доглядаю я, але працює і пізно приходить моя дружина.

Якщо чесно, останнім часом мені цікаво куди діває rроші, адже суми витрачаються величезні, але так як кошти не мої, я сильно не хочу тиснути на свою дружину. Крім таких витрат, дружина поводиться як зазвичай і у мене взагалі не виникає ніяких підозр. Нещодавно, мені подзвонила якась жінка з незнайомого номера, вона не представилася навіть, але сказала, що хоче мені дещо сказати.

Я сказав, щоб вона говорила і те, що я потім почув не повірив в це, я не міг подумати, що моя дружина здатна на таке. Справа в тому, що ця жінка, сказала мені, що моя дружина зрад жує мені з колегою по роботі. Я сказав, що я вірю своїй дружині і не хочу слухати її марення, на це вона продиктувала адресу цього чоловіка, сказала також, що моя дружина куnила йому машину.

Я в це все скінчено ж не повірив, поділився зі своїм другом про це, попросив поради, він сказав, що не потрібно поки нічого говорити дружині, щоб не засмучувати її, але можна буде простежити за нею, я так і зробив.

Я став спостерігати за дружиною, нічого такого не помічав, вона вчасно приходила додому, була уважною, турботливою. Але одного разу, вона сказала, що затримається на роботі, я сказав, що буду чекати її, а сам поїхав до неї на роботу, щоб простежити за нею.

Я не міг повірити своїм очам, я побачив її поруч з чоловіком, і машиною тієї ж марки, про яку говорила жінка по телефону. Я ледве себе стримую, але нічого не можу вдіяти: якщо роз лучуся зі своєю дружиною, то залишуся без нічого.

КІНЕЦЬ.