Колu святuй отець nрийшов освячувати наш будuнок, він постояв трохи а потім відразу вuлетів з дому, nричина була nриrоломшлuвою

 

Дружина моя в один день сказала мені, що нам треба брати іпотеку. Ми жили в орендованих квартирах вже років п’ять. Ось і подивилися ми різні квартири і вибрали банк. Все пройшло добре, і ми через місяці три вже жили в нашій власності.

Нам дуже подобалася наша квартира. Дружина була вariтна, ми навіть кімнату сина відремонтували. Коли родичі прийшли до нас на новосілля, всі відразу почали питати, освячували ми квартиру чи ні. Ми не віримо в таке і не зробили, звичайно.

Вони наполягали на тому, що треба. Моя бабуся вже вирішила, який батюшка зробить це. Ми з дружиною ніяк не змогли відмовитися від цього. Ось і прийшов цей батюшка. У нього було сиве волосся і на шиї був товстий ланцюг з величезним хрестом.

Він дав кожному з нас по свічці і почав розповідати про обряд. Потім сказав нам запалити свічки і йти один за одним туди, куди йде він. Нам треба було обійти всю квартиру. Ось і почав читати він молитву, потім захотів запалити свічку, але не вийшло.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩