Нещодавно тато мені з села подзвонив. Сказав, що мама занедужала, щоб я лишала роботу та сім’ю і їхала доглядати її. Татові я відмовила відразу, сказала, щоб дзвонив моїй старшій сестрі

 

Відтоді, як покинула рідне село, минуло 10 років. Всі ці роки я інколи приїжджала до своїх тата й мами, але вони були якісь зовсім холодні до мене, якісь нещирі та замкнуті в спілкуванні зі мною. Навіть коли я привозила своїх діток, батьки жодного разу їм навіть сотні гривень не дали, навіть на свята, максимум – це цукерка, хоча ми з чоловіком ніколи їм на гостинці та продукти не скупилися.

Але коли приїжджає моя рідна сестра Ірина з чоловіком, дітей поки що у них немає, причини я не знаю, бо вона давно заміжня. Але батьки тоді всіх сусідів та родичів скликають, столи такі гарні накривають влітку навіть на вулиці, бо в хату всі не вміщаються усі охочі гарно зустріти мою сестру Ірину.

У самих батьків очі аж сяють від радощів. Всі гроші батьки віддають сестрі, бо за всі роки я навіть копійки від них не побачила.

А нещодавно мама моя занедужала. Батько ввечері подзвонив мені, сказав, щоб приїжджала з мамою сидіти, бо їй важко, робити сама вона нічого не може, їй потрібна допомога та підтримка.

Я згадала всі ці роки, як батьки до мене ставилися, м’яко кажучи не дуже добре, і мені зовсім не хочеться їхати в те село, тому я батькові відмовила відразу, сказала, що зайнята я дуже, у мене діти, їм мама теж зараз дуже потрібна. Тим паче є у них старша донька Ірина, від якої вони ні на крок в дитинстві не відходили, люблять її дуже, по сьогоднішній день допомагають.

А потім сіла і подумала, що все таки, це моя рідна мати, соромно буде людям в очі дивитися, якщо не сидітиму зараз з нею, та й батьки на мене образяться.

Що мені робити зараз? Я зовсім не знаю, як тут мені бути. Чоловік мій повністю підтримує мене, адже він теж бачив усі ці роки ставлення моїх батьків до мене. Але чи правильно ми робимо?

Чи маю я доглядати зараз свою маму?

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩