Наташа на зло Максиму вийшла заміж за іншого, а Макс так і не одружився. Але через 10 років доля набрала неймовірних обертів

 

У Наташі і Максима була та сама перша юнацька закоханість. Вона була сильна, між ними були найяскравіші емоції. Максим став підробляти, він збирав гроші, щоб купити Наташі незвичайний подарунок. Коли потрібна сума була накопичена, він поїхав в ювелірний магазин. На вітрині йому відразу придивилася золоте кільце з синьому каменем посередині. Коштувало воно дорого, довелося віддати всі зароблені гроші.

Але колір камінчика так був схожий на колір очей Наташі, що Максим не міг вчинити інакше. Увечері батьки повідомили не кращу новину-вони переїжджають жити в місто. Довелося збирати речі. У Максима в голові була купа планів, але він не знав, як краще вчинити.

Можна виїхати в місто, ще багато попрацювати, накопичити на знімне житло і перевезти Наташу. Або можна залишитися в селі, відкрити на наявні гроші бізнес, але тоді невідомо, як далі складеться фінансовий шлях. Максим вирішив порадитися з коханою. Він узяв кільце і пішов до Наташі. Але дівчина, як почула, що хлопець назавжди їде в місто, так втекла додому і більше не хотіла з ним розмовляти.

Максим ще кілька разів намагався достукатися до дівчини, розповісти їй про свої плани, але вона нічого не хотіла слухати. Коли Максим поїхав, то Наташа зі злості вийшла заміж за їх однокласника. А Максим так і не зміг знайти собі дружину, нікого не вийшло полюбити. Через 10 років школа організувала зустріч випускників. Максим повернувся в село. У школі він відразу впізнав Наташу. Вона була такою ж красунею, як і 10 років тому.

Вони розговорилися. Виявилося, що через рік спільного життя з чоловіком Наташа з ним розлучилася, так і не змогла полюбити. Але народила від нього доньку. Максим все ж подарував їй те саме кільце з синім камінчиком. Здавалося, що їх колишні почуття спалахнули знову.

На наступний день Наташа прийшла в старий будинок Максима, щоб допомогти йому навести порядки. На її пальці красувалося те саме колечко. — Треба б тобі ще одне кільце купити, тільки обручку, — сказав Максим і міцно обійняв свою першу і єдину любов.

КІНЕЦЬ